Would You Rather (2012)

file_172481_0_would-you-ratherKiekvienas iš mūsų gyvenime buvo priverstas rinktis tarp keletos dalykų, iš kurių nei vienas nepatinka. Bet kažką vistiek reikia išsirinkti. Blogiausia, kad nežinai tarp ko renkiesi.

 

 

Mano vertinimas 4/5

 

Taip trumpai aprašiau filmą įžangoj, kad net viską apie siužetą ir papasakojau. Filmą atradau šiandien visai netyčia beieškodamas ko nors gero ir lengvo pažiūrėti vakarui. Geras ir lengvas filmas, tinkamas visai šeimai paliks tik geriausius įspūdžius. Taip pat filmas pamokys vaikus tarp gero ir blogo sprendimo. Sarkazmo pabaiga.

Filmas nėra šedevras ar super duper geras, tačiau savo tikslą jis pasiekė – visą filmą sėdėjau įsitempęs ir jaučiausi kaip būdamas vienas iš žaidėjų nežinodamas nuo ko nukentėsiu toliau. Filmas pakankamai žiaurus, tačiau iki totalaus žiaurumo jam dar pritrūko. Pačiais šlykščiausiais momentais kamera galėjo rodyti kaip nunešama su petarda ranka arba išpjaunama akis su peiliuku. Mano fantazija ne tokia laki, tai trūko vaizdų.

Visas filmas yra persmelktas sarkazmo ir ironijos kartu su kančia ir mirtimi. Taip kaip man patinka. Toks juodesnis filmas, bet tikrai ne juodžiausias koks gali būti.

Visumoj filmas patiko, vaidyba gera, siužetas įtraukiantis ir nenuspėjamas (jei būtų nuspėjamas, tai būtų šūdinas filmas), nebaisus, bet šlykštokas ir priverčia jaustis nepatogiai. Verta pažiūrėti.

Šiuo filmu papildytas filmų sąrašas.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos