Voveriukai

P3283972_gimp

Kol dar orai ir karantinas leidžia buvau šiandien miške. Kaip visada medžiojau bet kokią gyvastį: stirnas, paukščius, voveres ar bet ką judančio. Ėjau savo tradiciniu paskutinių dienų maršrutu, ieškojau, tykojau, vėl ieškojau. Bet taip nieko ir neradau ir nenufotografavau. Nusiminęs ėjau link namų.

Eidamas dar prasukau pro miškelį prie namų. Jau buvau pasikeitęs objektyvą į 45 mm, galvojau gal kokį meną padarysiu. Nieko nesitikėdamas tik pakeliu akis į egles ir negaliu patikėti savo akimis. Sėdi sau ramiausiai voverė ant šakos, graužia kankorėžį. Aš staigiai persimečiau į 40-150 mm objektyvą, nusitaikiau ir pradėjau šaudyt. Labai pasisekė su apšvietimu. Nes ta vieta, kurioje jas aptikau yra įduboje, ten beveik visad pavėsis, bet saulė kaip tik švietė būtent ant tos šakos, ant kurios sėdėjo voverė. Tada pažiūriu, kad šiek tiek aukščiau ant to pačio medžio tupi antra voverė.

Kairiam kampe apačioje matosi antrosios užpakalis.

P3283981_gimp

O ant šalia esančio medžio dar viena. Net pasimečiau, nežinojau prie kurios prieiti nufotografuoti. Kitos buvo aukščiau ir šešėlyje, tai likau prie pirmosios rastos. Įsitikinęs, kad bent vienas kadras gavosi ryškus – nuėjau. Pakeliui sutikau dar bent tris voveres šėlstančias ant žemės ir ant šakų. Bet jos buvo per toli.

Kitą kartą žinosiu,kad nereikia eiti taip toli, norint rasti gyvūnų.

Olympus E-PL7
Olympus M.Zuiko Digital ED 40-150mm 1:4.0-5.6 R

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos