Visas paslaugas rinkitės optikoje

Jeigu jau nusprendėte pirkti akinius, tai viską darykite vienoje vietoje: tikrinkite regėjimą, rinkitės rėmelį, lęšius ir akinių gamybą. Kodėl? Nes pirkdami visas paslaugas vienoje vietoje jūs gaunate garantiją. Kad ir kas atsitiktų: ar lūžtų rėmelis gamybos metu, ar papultų lęšio brokas, ar užsidėjus akinius paaiškėtų, kad nematote taip gerai, kaip turėtumėte, ar per garantinį laikotarpį kažkas atsitiktų – jūs turėtumėte garantiją ir optika už broką ar savo klaidas atsako, o esant garantiniam aptarnavimui taiko nuolaidas arba atlieka nemokamai.

Taip pat kai kurios paslaugos perkant visą komplektą – rėmelis, lęšiai, gamyba – nekainuoja arba kainuoja pigiau nei standartiškai. Tai būtų regėjimo patikrinimas, akinių gamyba. Kartais optikos tiesiog siūlo geras nuolaidas komplektui, kurios negalioja pavienėms prekėms.

Atėjus su savo rėmeliu, lęšiais ir receptu jums greičiausiai jokia optika akinių negamins. Aš visada atsisakau gaminti tokiu atveju, nes jeigu kas nors atsitiks: lūš rėmelis, klientas nematys ir pan., – tai kainuos daug laiko ir nervų. O paaiškinimas, kad garantija netaikoma ir visą riziką prisiima klientas niekam nerūpi.

O viską susumavus: atskirai pirktas rėmelis, lęšiai, receptas, darbas, važinėjimas po optikas arba siutimo išlaidos ir kitos išlaidos – kainuos brangiau, nei viską pirkti vienoje vietoje.

3 Replies to “Visas paslaugas rinkitės optikoje”

  1. Nesutinku :) Turiu mėgstamus akinius nuo saulės, poliarizuoti. Mielai pasikeisčiau stiklus (plastmases). Net jei rėmeliai jau pavargę. Kiek laikys, tiek. Bet optikos nė neprasidės; vargas, garantija ir panašiai. Baigsis tuo, kad nusipirksiu didesnius ir apsirėšiu stiklus. Kolega taip jau darė, nes optikos į kalbas nesileido :D

    1. O poliarizuoti lęšiai dar ir nepigiai kainuos ir pigiau būtų nusipirkti naujus akinius nuo saulės. Bet būna žmonės pasiryžę sumokėti gerokai brangiau už tai, kad galėtų toliau nešioti savo mėgstamus rėmelius.

      1. Poliarizuoti akiniai – 12€ optikoje, ne gatvėje. Tik tada nepagalvojau, kad galiu pritaikyti stiklus. (Reikės vėl kada užsukt). Lęšiai atskirai bus brangiau, kad žmonės rinktųsi naujus rėmelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos