Vienas praleistas skambutis

Naktį skambantis telefonas negali labai nustebinti. Atsitiko kokia nors nelaimė, arba penktadienio vakaras ir jūsų draugas, draugė ar dar kas nors skambina iš baro ir vos apversdamas (-a) liežuvį prašo parvežti namo. Arba tiesiog kas nors užsimanė paplepėti.

Tačiau, o kas jeigu naktį nei iš šio nei iš to pradeda skambėti žaislinis telefonas? Taip, jis būna įjungtas, tačiau, kad skleistų garsus jį reikia pamaigyti, tada jis kelis kartus dar ką nors pagroja ir vėliau užmiega. Užmiega iki tada, kai išmuš vaiduoklių valandą ir pradės skambėti vėl.

Juokas juokais, tačiau antrą naktį iš eilės prabudom su žmona nuo to, kad mažės žaislinis telefonas pradeda skambinti. Atseit surenkamas numeris pyp pyp py-py-pyp, ir ilgas skambinimo signalas pyyyyyyyp, pyyyyyyyp. Tada kartoja iš naujo. Ir taip kurį laiką telefonas žaidžia pats su savimi. Arba kas nors su juo žaidžia.

Viskas nebūtų taip creepy, jeigu žmona nebūtų susapnavus sapno, kuriame buvo išrastas telefonas, su kuriuo galima susiskambinti su anuo pasauliu ir tuo pačiu metu pradėjo skambėti telefonas.

Beje, vienas praleistas skambutis (One missed call) yra labai geras japonų siaubo filmas, labai siūlau pažiūrėti, kas nematę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos