Veido kaukės ir besmegeniai

Vakar atsitiktinai perskaičiau vieno tinklaraščio įrašą apie kaukes. Tada dar kelis acto garinimo ir blevyzgojimo įrašus. Prieš kurį laiką aš skaičiau tą tinklaraštį. Galvojau, kad jį  rašo protingas žmogus. Pasirodo autorius ne ką protingesnis nei sodo sraigė. Su visa pagarba sraigei.

Paskutiniu metu matau labai daug prirašytų šūdų apie tai, kad kaukės kenkia sveikatai, kad tai kažkokios konstitucinės laisvės nenešioti kaukės pažeidimas ir bla bla bla. Visi naujienų portalų komentatorių lygio bukapročiai rėkia visa gerkle kaip jiems sunku būti išbūti su kauke 10 minučių ir kokia tai jiems kančia ir pasaulio pabaiga. Padarys bet ką, kad nereiktų jų nešiot. Tai jeigu taip nesinori nešiot kaukių ir užtrigerina vienintelį smegenų vingį vien išgirdus žodį „kaukė“ tai gal tiesiog neikit į parduotuves ir kitas uždaras vietas? Lauke juk kaukių nešiot nereikia. Būkit lauke, kvėpuokit oru laisvai ir be kaukės. Gal tai padės vystytis neišsivysčiusioms smegenims.

Kai kurie iš šių idiotų yra piktybiniai ir agresyvūs. Mačiau ne vieną vaizdo įrašą, kuriuose jie įsivaizduoja, kad yra labai šmaikštūs ir juokingi, keliauja į parduotuvę ar kur nors kitur su paprasta kauke ir rodo savo nevisportiškumą viešai ir dar nusifilmuoja ir deda įrašą į jūtubę. O armija tokių pačių durnelių žvengia iki ašarų, nes jų varganam protui tai yra aukščiausio lygio humoras (jumoras kaip jie pasakytų).

Kiekvieno naujienų portalo komentarų sekcija užpildyta šių puspročių komentarais, kurie parašyti su tokiomis gramatinėmis klaidomis, kad net raštingas žmogus specialiai taip neišmąstytų parašyti. Jie net dviejų raidžių žodžio nesugeba be klaidų parašyti, o įsivaizduoja, kad yra pasaulio ekspertai medicinos ir pasaulinių krizių suvaldymo srityse. „Kaukės – blogis“, „reikia daryti taip ar anaip“, „valdze parsidavusi korunpota gauna melejonus is pasaulio elito us netikrus susergimus nors jokio virusa nera, plandemije!“ – rėkia jie komentaruose. Iš pradžių savo vardą be klaidų išmokite parašyti, bent šiek tiek protingesnis atrodysite.

O dabar atslūgus emocijoms galiu parašyti tai, ką iš pradžių norėjau. Aš penkias dienas per savaitę, 9 valandas per dieną dirbu su kauke. Kadangi parašiau šį įrašą, tai nuo oro trūkumo dar nenumiriau. Pažeminimo ar savigarbos sumenkinimo visiškai nejaučiu. Greičiau priešingai, jaučiuosi saugesnis, ypač stovint prie kokio nors kosėjančio ir skrepliuojančio budulio , kuriam kaukės nereikia, nes ji mat neserga. Jis jaučia savo imunitetą. Galėtų savo smegenis pajausti geriau, būtų daugiau naudos.

Su kauke yra šiek tiek nepatogu ir šilta. Bet tai nėra pretekstas ar argumentas jos nenešioti. O jeigu vis tik kauke blogis ir valdze mus dusyna – būkit lauke, neikit į uždaras patalpas ir būkit atokiau nuo kitų žmonių. Jūsų bukumas užkrečiamas.

2 Replies to “Veido kaukės ir besmegeniai”

  1. Oi negaliu, prisijuokiau… „Su visa pagarba, sraigei“.. Hahahah… O dėl kaukių, tai taip, su jomis nepatogu… Pati dirbu ilgas pamainas su medžiagine kompanijos ‘firmine’ kauke, kuri daugiau grožiui skirta negu apsaugai, bet įpratimo reikalas… Įsidirbi ir netrugdo ta kaukė… Tik grįžus namo rėkauju kaip išprotėjus, nes darbe su kauke garsiau kalbėti reikia… O šiaip tai ką žinau, kai pagalvoji ugnegesiai, karininkai, išminuotojai, daktarai senai su tom kaukėm ir dar ne tokiom ilgiausias pamainas atidirba ir niekas nesakė, kad tai kenkia sveikatai ar nepatogu… Reikia ir viskas… Tai tiek, o dėl acto garinimo, įdomu būtų ir man paskaityt, kas čia per nauda? :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos