Tully (2018)

MV5BMTU0OTM4NTMyMF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDA5MzUwNTM@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_

Kaip turbūt spėjote pastebėti, filmų apžvalgas darau retai. O ir apžvalgom to nepavadinčiau. Įspūdžių pasidalinimas po filmo. Mažė buvo pakankamai rami, todėl žmona pasiūlė pažiūrėti filmą. Apie vaikus.

Žmona pasiūlė pažiūrėti šį filmą, o jai pasiūlė draugė. O ir šiaip nemažai atsiliepimų buvo skaičiusi, kad geras, verta pažiūrėti. Galvojome va, pasijuoksim, atsipūsim šiek tiek. Pasijuokėme. Bet tik šiek tiek. Pasirodo filmas buvo visai ne komedija.

Tai filmas apie tikrą ir nepagražintą motinystę, kaip iš tikrųjų tai yra sunku ir kaip reikia pagalbos net iš visiškai svetimų žmonių norint neišprotėti. visa tai sumaišoma su trupučiu juodo humoro, sarkazmu, depresija ir nevilties bei vilties. Manau kiekvienas turintis vaikų atras šiame filme kažką pažįstamo, išgyvento, tas kažkas, galbūt, sukels prisiminimus. Arba tiesiog pagalvos – ir mums taip buvo arba yra. Labai gerai susižiūrėjo filmas, šiek tiek net sakyčiau melancholiškas, maloniai depresyvus. Tokiam filmui, manau, svarbiausia yra nuotaika – tai čia tos nuotaikos su kaupu. Mano manymu, filmas su kuriuo verta praleisti vakarą.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos