Truth or Dare (2018) – ar tai išvis siaubiakas?

Truth-or-Dare-2018-movie-posterPagaliau pažiūrėjom su žmona taip ilgai laukto šio filmo. Treileris, kai tik atsirado jis, buvo daug žadantis ir atrodė visai įdomus. O kaip yra iš tiesų?

 

 

Mano vertinimas  2/5

 

Iš tiesų tai visiškas šlamštas. Filmas skirtas susėsti vakare su draugais, pripisti alaus, apsirūkyti ir žiūrėti. O paskui ir pasidulkinti galima, nes vistiek nieko įdomaus nepraleisite.

Filmas visiškai klišinis, aktorių vaidyba – prasta. Atmintinai išmoktos frazės, kurios yra pasakomos su užknista intonacija, nes turbūt atsibodo tą patį per tą patį kartoti. Siužetas nuspėjamas, nieko netikėto, veiksmas ištemptas. Žmonai buvo taip įdomu, jog pusę filmo naršė internetus, o aš laukiau, gal vis tik filmas nustebins ir kokį perliuką numes. Bet ne.

Siaubo filmu aš jo net nepavadinčiau. Greičiau – jaunimo romatinė drama su šiek tiek siaubo elementų, kurie net nėra baisūs. Visas filmas pastatytas ant jausmų, nes kiekvienas truth ar dare liečia meilę, santykius, išdavystę ir bla bla bla. Bullshit’as.

Būčiau rašęs 1/5, bet vieną balą pridėjau už pakankamai tikrovišką Snapchat’o filtro efektą ant veidų, kuris kartais atrodė visai creepy.

Jeigu sunkiai sekasi užmigti – šis filmas jums tiks, nes greitai sukels žiovulį ir nuskraidins į sapnų karalystę. Bet jeigu ieškote bent kiek padoresnio siaubiako – net nesivarginkite.

Beje, jeigu vis tik norite žiūrėti šį filmą dėl idėjos – siūlyčiau tada geriau pažiūrėti Truth or Dare (2017) TV MovieIdėja ta pati, bet geresnis išpildymas ir bent galima vadinti siaubiaku – daug kraujo, sukelia šleikštulį ir beveik jokios meilės.

Mano vertinimas 3/5

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos