The Bearded Bastard Opium Den barzdos aliejus

P2083223

Kartu su šiuo aliejumi dovanų gavau mėginuką The Bearded Bastard aliejaus. Apie 4ml maždaug. Neplanavau rašyti apie jį. Įkėlę nuotrauką-teaser’į sulaukiau komentaro, jog tikrai nenusivilsiu šiuo aliejumi. Todėl pagalvojau, jog jis vertas atskiro paminėjimo.

Vien pats buteliukas vertas pagyrų – etiketė iš tikros medienos. Labai malonu laikyti rankose. Minusas – sušlapusi praranda visą savo grožį. Bet tai tik malonus, šiek tiek prabangus elementas.

Pats aliejus iš tiesų nustebino. Ganėtinai tirštas, lengvai pasiskirsto po odą ir barzdą, maloniai jaučiasi ant veido, nesijaučia riebumo. Beveik visą dieną barzda išliko žvilganti ir net vakare jautėsi, kad barzda vos drėgna ir vis dar kvepėjo.

Kvapas. Sunku jį apibūdinti vienu žodžiu, nes kvapų daug ir jis labai sodrus. Jaučiasi ir gvazdikėliai, vos vos marcipano, karšto vyno prieskoniai, tabakas, cigaras ir saldaus likerio aromatai. Kvapas sodrus, stiprus, bet neįkyrus, nedirgina nosies. Ant barzdos kvapas kiek pasikeičia ir man labiausiai kvepia kvapniu tabaku ar kuo nors panašiu. Kaip ir minėjau, kvapas laikosi ilgai. Ant barzdos kvapas silpnesnis nei iš buteliuko, kvepia skaniai, neįkyriai ir nedirginančiai.

Sudėtis: Grapeseed Oil, Sweet Almond Oil,  Argan Oil, Jojoba Oil, Castor Oil, Olive Oil, Meadowfoam Seed Oil, Brocolli Seed Oil, Rosehip Seed Oil, Pomegranate Seed Oil, Tocopherols (Vit. E), Rosemary Oil Extract, Fragrance

Kaina: ~7€ už mėginuką / ~32€ už 30ml
Kiekis: ~4ml (1 dram)
Įvertinimas: 3/3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos