Smunka akiniai? Paveržt varžtelį? Ne

Labai dažnas klientas atėjęs pas mane prašo priveržti varžtelius ant kojelės tam, kad nesmuktų akiniai nuo nosies. Aš jiems paaiškinu, kad varžtelio paveržimas visiškai tam neturi įtakos. Ir tada sulaukiu klausimo kaip tai? arba o, tai kas padeda?

Varžtelio ant kojelės paveržimas atlieka tik vieną funkciją – kaip lengvai lankstysis kojelės. Ir viskas, nieko daugiau. Paveržus varžtelį akiniai stebuklingai nepradės laikytis ant veido.

O tai ką tada daryti, kad nauji akiniai nesmuktų? Tokiu atveju reikia pritaikyti akinius pagal klientą – palenkti kojeles taip, kad nebūtų per laisvos arba nespaustų ausų ir tuo pačiu gerai ir patogiai užsikabintų už ausų. O metaliniams rėmeliams dar galima palankstyti nosies atramas.

Mano seni akiniai smunka, ką daryti? Pirmiausiai apžiūriu kokios būklės akiniai. Dažniausiai jie būna išsiskėtę, atsipalaidavusiomis kojelėmis, kreivi. Dėl to jie visiškai nesilaiko ant veido. Grąžinu kojeles kiek įmanoma į pradinę būseną, kad jos būtų lygiagrečiai. Priveržiu kojeles, jei reikia palenkiu kojeles už ausų, išlyginu. Po tokios procedūros klientai jaučia didelį skirtumą ir akiniai žymiai tvirčiau laikosi ant nosies.

Ar įmanoma kažką padaryti, kad kojelių varžteliai neatsipalaiduotų? Ne. Beveik visų akinių kojelės su laiku nuo lankstymo atsipalaiduoja. Nuo judesio varžtelis po truputį atsisukinėja. Turint mini atsuktuvą galima nesunkiai pačiam paveržti visus akinių varžtelius. Arba atneškite į savo ar bet kurią optiką – ten nesunkiai tai sutvarkys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos