Slender Man (2018)

Seniai bedariau filmų apžvalgas. O ir šiaip senokai bežiūrėjom filmą. Šįkart žmona pasiūlė pažiūrėti Slender Man. Treileris pasirodė įdomus ir daug žadantis. Toks, iš kurio tikiesi tikrai gero filmo, geros siaubo dozės.

MV5BMjE0MzcwMDAyNl5BMl5BanBnXkFtZTgwMzc4ODg0NDM@._V1_SY1000_SX675_AL_

Realybė vis tik yra šiek tiek kitokia. Tik pradėjus žiūrėti filmą, man jau buvo nuobodu. Galvojau gal dėl to, kad noriu miegot. Na, tiek to galvoju, gal filmas įsivažiuos ir bus įdomiau. Gal tik prasta pradžia. Bet kuo toliau tuo labiau mane ima miegas. Jau ir facebooką pasižiūriu ir instagrame pasėdžiu ir atsigerti ar pavalgyt nueinu. Žiūriu ir žmona vis blaškosi, vis kažką kitką veikia – jai taip pat neįdomu.

Vis tik mieguistumo ir nuobodumo priežastis yra filmas. Siužetas visiškai prastas. Visi siaubo filmai, kuriuose pagrindinius vaidmenis atlieka paaugliai man sukelia nepasitikėjimą, filmas atrodo, jog sukurtas tokiems patiems paaugliams. Žinoma, kokybė filmo tada atitinkama. Taip ir su šiuo filmu. Mokykla, paaugliai, meilė, pokalbiai apie kažką, draugės dingimas, mistinis interneto puslapis, iškvietimo seansai. Siužetas gal ir nuvalkiotas, banalus ir klišinis, bet turint fantazijos galima net ir tokį siužetą pateikti įdomiai. Čia panašu net nesistengta. Padaryta bet kaip , bet kas. Aktorių vaidybą tą puikiai parodo, nes vietomis atrodė, kad jie tiesiog skaito užkadrinį tekstą visiškai be emocijų. Buvo visiškai neįdomu ir išjungėm filmą maždaug ties ten, kur panos išsikvietė Slendemeną. Net iškvietimas buvo toks nuobodus ir neįdomus, kad išjungėm ties juo ir toliau nežiūrėjom. Gal jei būtume pažiūrėję iki galo turėčiau kitokią nuomonę (vargu). Trumpai – šlamštas.

Mano vertinimas: 1/5

 

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos