Sleep Tight (2011) – purvinas purvinas filmas

sleep_tight_ver7Kaip kažkada esu rašęs – ispaniški siaubo filmai būna arba labai šūdini arba visiškai nerealūs. Tai čia vienas iš tų, kuris labai nerealus.

 

Originalus pavadinimas: Mientras duermes (2011)

Mano vertinimas 4.5/5

Filmas pasakojama apie namo prižiūrėtoją Cesar’ą, kuris dėl ligotos psichikos nemėgsta žmonių, kurie yra laimingesni už jį. Dėl to jis negali pakęsti merginos vardu Clara, kuri visąlaik šypsosi ir yra laiminga gyvenimu. Dėl to Cesar’as bando jai visaip pakenkti ateidamas į jos namus naktį jai to net nežinant.

Šiaip filmas nėra siaubiakas, labiau psichologinis trileris ir detektyvas, tačiau savo tamsia ir purvina atmosfera labiau tiktų siaubiako kategorijai. Stalker’iai man yra baisiausia ir šlykščiausia žmonių rūšis. Jie žino apie tave daugiau negu pats to nori. O jeigu dar tie stalker’iai ateina naktį pas tave į namus tau to nežinant – šlykštynė. Visą filmą dėl to jaučiausi labai purvinas ir norėjau nusipraust. Kai pagalvoji, kad naktį miegant kažkas yra pas tave bute ir daro tavo namuose ir su tavim tokius dalykus – atjungia, apnuodija kosmetiką…

Labai geras, neholivudinis, tamsus, nemalonus, dviveidiškas filmas, kuris vertas atsidurti kolekcijoje.

Kadangi filmas yra ale detektyvas ir yra daug dalykų, kurie yra svarbūs ir paaiškėja filmo eigoje, tai nespoilinsiu, o tiesiog labai rekomenduoju pažiūrėti. Filmas keliauja į sąrašą.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos