Sekmadienio vinilas. 2018-02-25

Šiandienos sekmadienio vinilas bus trumpas. Vakar, tiesą pasakius, pirmą kartą buvau normaliai knygų mugėje kaip lankytojas. Labai smagu, kad tiek daug skaitančių žmonių Lietuvoj dar yra ir tokios mugės nepraranda populiarumo. Būtų faina ten visą dieną pasivaikščiot, jei ne faktas, kad eini ten, ne kur nori, o ne ten, kur neša minia ir norint kažkur sustoti apsižiūrėti tenka išbristi iš minios. Kadangi labiau skaitanti yra mano žmona, o aš labiau prie muzikos, tai abudu radom kompromisą – iš pradžių knygos, paskui muzika. Laimikis – nepriekaištingas. Dar 4 depešų albumai į kolekciją.

rsz_p_20180225_123647_vhdr_auto

Black Celebration (1986)

Labai tamsaus skambesio albumas. Toks tamsus, kad padėjo pagrindus tokiems albumas, kaip Music for the Masses, Violator irSongs of Faith and Devotion. Deja, nebuvo labai sėkmingas. Dainos A Questinio of Time ir Stripped skambėjo koncerte.
Man albumas patiko. Kaip foninė muzika nelabai sueis, labiau vakariniam kontempliavimui ir užsigliučinimui.

rsz_p_20180225_123752_vhdr_auto

Ultra (1997)

Po to, kai pagrindinis dainų kūrėjas Alan Winder paliko gupę ir kai po beveik fatališkai pasibaigusio Dave Gahan perdozavimo, visi galvojo, kad grupė nustos gyvavusi. Tačiau grupė su šiuo albumu įrodė, kad gali išgyventi ir be Wilder’io. Gal, kaip rašoma, grupė ir buvo patyrusi kūrybinę krizę, tačiau svarbiausia, kad dabar jie yra, mano nuomone, geroj muzikinėj formoj.

rsz_p_20180225_123818_vhdr_auto

101 (1989)

Tai yra live albumas, kuris įrašytas 1988 m. birželio 18 d. Rose Bowl stadione Pasadena, California. Būtent šis koncertas vainikavo 1987/1988 Music for the Masses turą, kuris ir buvo 101-as. Tokiu pačiu pavadinimu yra ir dokumentika.
Šiaip, pats koncertas skamba nesveikai nerealiai. Man šiaip labai patinka live’ai, kartais jie skamba gerokai galingiau. Taip yra ir čia. Nors tai dvigubas vinilas, tačiau tos pusantros valandos klausant šio koncerto prabėgo žiauriai greitai. Prie albumo pridedamas nuotraukų albumas iš šio koncerto.

rsz_p_20180225_123721_vhdr_auto

Where’s the Revolution (2017)

Šviežiausias albumas. Maloniai nustebino savo pakankamai tamsiu skambesiu, kažkuo primenančiu Music For The Masses arba Songs of Faith and Devotion . Labai skaniai susiklausė, labai depešiškai, tamsiai, brandžiai. Man patiko, užskaitau.

Tiek šiam kartui. Tuo pačiu papildyta vinilo skiltis visais turimais depešų albumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos