Reuzel Clay Spray purškiamas molis plaukams

117318923_1721788211293888_2996025787417463411_n

Tiesą pasakius, vos tik pamačiau fesibuke reklamą, kad Hipster.lt atsirado šis purškalas, kitą dieną jį nusipirkau. Ne todėl, kad aš lengvai paperkamas. Kai turėjau trumpesnius plaukus, tai nelabai buvo poreikio plaukų priemonėms. Dabar artėjant rudeniui pakeičiau šukuoseną į ilgesnę, todėl atsirado poreikis sutvarkyti plaukus, kad gulėtų taip kaip noriu. Priešingu atveju jie primena sprogimą makaronų fabrike.

Pagrindiniai dalykai, kurie mane papirko – matinis efektas ir lengva fiksacija. Man labai nepatinka, kai plaukų priemonės palieka riebumo jausmą, plaukau atrodo riebūs, sulipę ar nenatūraliai sugulę. Man patinka kuomet priemonės nesimato ant plaukų, bet tuo pačiu jie paklusnesni.

Pirmas įspūdis – geras. Galima naudoti tiek ant šlapių tiek ant sausų plaukų. Pirmą kartą pabandžiau ant šlapių plaukų – nepatiko. Plaukai buvo sulipę, atrodė, kad ne iki galo išdžiuvo, keistai gulėjo. Gal dar reikia atidirbti techniką su šlapiais plaukais.

Dabar naudoju tik ant sausų plaukų. Mano vidutinio ilgio plaukams užtenka kokių 4-5 papurškimų ir tada gerai įtrinu priemonę į plaukus, kad neliktų sulipusių sruogų. Rezultatas – plaukai atrodo visiškai natūraliai, nėra jokio blizgesio ar riebumo. Fiksacija lengva, plaukai laiko formą, bet nėra nepajudinami ar akmeniniai. Jei reikia šukuoseną galima performuoti neprarandant natūralaus vaizdo.

Feisbuke komentaruose po reklama mačiau kažkas klausė dėl kvapo. Tai kvapo praktiškai jokio. Net atsukus buteliuką kvapas labai jau subtilus ir vos juntamas. Bet man nuo to tik geriau. Paskutiniu metu nesinori jokių kvapų.

Imkit, kol dar liko! Pirkti čia.

Pliusai:
– Didelis buteliukas, 355ml. Užteks ilgam.
– Lengva naudoti – purškiamas.
– Matinis
– Lengva fiksacija
– Labai natūralus vaizdas

Minusai:
– Kol kas neradau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos