Raminantys gamtos garsai

Turbūt visi yra girdėję posakį, kad žmogui niekada nenusibos žiūrėti į ugnį, tekantį vandenį ir dirbantį kaimyną. Iš tiesų, pats labiausiai mėgstu stebėti degančią ugnį su degančių malkų traškesiu. Tai, turbūt, labiausiai raminantis dalykas pasaulyje. Kai kas nors pakviesdavo į vakarėlį kepti ką nors ant laužo, tai aš dažniausiai būdavau tas, kuris stovėdavo prie laužo ir kaifuodavo nuo to. Į vakarėlius nebekviečia, sodo sezonas keliauja į pabaigą, o relaksacijos norisi.

Esu seniau matęs ir klausęs visokius garsus Youtube ir kitur Tokius kaip lietus su perkūnija ir panašiai. Bet ir tai, tam būdavo laiko tik kai studijavau ir reikėdavo atlikti kokius nors darbus namie.

Paskui, kai pradėjau dirbti, nebeliko laiko tiesiog pasileisti lietaus garsus ir sėdėti. Priežastis – arba darbo grafikas iki vėlumo arba kitokia veikla po darbo. O dienos metu tokie dalykai nesiklauso. Dienos metu mieliau išeidavau kur nors pasivaikščiot. Laikui bėgant apie šį dalyką visai pamiršau.

Tačiau dabar gimus vaikui ir didžiąją laiko dalį leidžiant namie, atsirado poreikis turėti kažkokį garsinį foną, bet ne muziką Radijo stotys groja tą patį per tą patį, sava muzika irgi po kažkiek laiko atsibosta. Todėl buvo proga prisiminti senąjį gerąjį baltąjį triukšmą. Susiradau, pasileidau ir nepastebėjau, kaip 4, 8 ar 10 valandų trukmės video ėmė ir pasibaigė. Namuose visą dieną yra kažkoks garsinis fonas ir jis ne užknisantis, o priešingai, labai raminantis.

Taigi po truputį renku playlist’ą su man labiausiai patikusiais garsais.

Ne gamtos garsas, bet mane labai raminančiai veikia tas traukinių bėgių dunksėjimas

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos