Pasivaikščiojimai: keletas nuotraukų, apžvalgos ir pavasario pranašai

Išpuolus visai geram orui, ir kai net saulutė kartais išlenda iš po debesų, nusprendėm pasivaikščiot po rajono skudurynus ir ne tik. Pirminis planas buvo prasieit netoli, iki humanos ir namo. Bet aš kaip visada sugebėjau „truputį“ prailginti maršrutą. Pakeliui eidamas truputį ir pafotografavau, ko nedariau jau pakankamai ilgai. Nebemoku.

Prie apleisto „Svirno“ yra kačiukų spot’as, kur jų yra kokie 8. Visi jie murzini, gyvenimo matę, bet panašu, kad kažkas juos vistiek prižiūri – guoliai ir dėžės, yra vandens, ėdalo. Esam ir patys kažkada atnešę visą maišą ėdalo. Kaip tokiam mielam kačiukui neduosi ko nors!

rsz_p_20180323_130724_vhdr_auto

Prisipažinsiu, pirmą kartą nuo rudens prasiėjau nauju rekonstruotu paupio taku. Taip jau gavos, gėda man, bu hu hu. Įspūdžiai? Tikrai geriau, nei prieš tai buvęs kažkoks kelias, kuriuo važiuoja ir mašinos. Kad nebebus jokio mašinų eismo – nuostabu, pagaliau. Naujas takas, bent jau man, kontrastuoja su aplinka – neiškirsti krūmynai, kur renkasi pagerti chebrytė, apleisti garažai, išrausta neapžėlusi pieva. Kai sužaliuos gal susitvarkys. Kadras iš vieno paupio kiemų.

rsz_p_20180323_132430_vhdr_auto

Pagrindinis pasivaikščiojimo tikslas buvo nusipirkti ką nors gražaus ir reikalingo. Tikslas įvykdytas, rūbas rastas pigiai, smagu. Padėvėtų ir pigių rūbų parduotuvių mėgėjams Antakalnyje yra visai nemažai tokių. Didžioji dalis parduotuvių susitelkusios toje Antakalnio pusėje kuri yra už poliklinikos, dar keletas yra aplink šilo tiltą.

Bet kaip ir pigūškės taip ir skanaus maisto užkandinės ir restoranai sparčiai dygsta Antakalnyje. Viena neseniai atsidariusių – KOLDŪNAS. Ragaut neteko, nenorėjau valgyt, tačiau teko girdėti, kad baisiai skanu. Ir tik 2,20Eur už porciją. Reikės būtinai nueiti!

Dodo Pizza – tik teigiami atsiliepimai. Žmonai mažiau patinka, nes tešla per saldi (gaaaal…), bet vistiek picos turbūt skaniausios, kokias tik teko ragauti. Viduj nebuvau, bet atrodo jauku. Visada užsakinėjom į namus ir pagaminimas ir pristatymas užtrukdavo max 40min. Picos būna karštos, gyvai atrodo lygiai taip pat, kaip ir nuotraukoj. Maloni smulkmena ta, kad užsakant į namus galima matyti live virtuvės darbą. 10 balų!

Dešrainis24.lt – atsidarė Šilo ir V.Grybo g. sankryžoje. Nusprendėm pagaliau paragauti ir patiko. Aptarnavimas malonus, aplinka graži. Restoranėlis perdarytas iš buvusio gėlių paviljono (kuriame dar prieš tai pardavinėjo daržoves ir mėsą), tai stebėjomės, kaip viskas ten sutilpo. Kadangi žmonių nebuvo, maistą pagamino greitai. Dešrainis atrodė masyviai. Į burną nelabai telpa. Bet velniškai skanus. Pas mane buvo agurkėliai rauginti, salotos kopūstų ir morkų, padažiukas ir labai skani dešrelė. Pas žmoną su daug svogūnų ir dar džiovintais smulkintais svogūnais. Irgi atrodė skaniai. Kitą kartą reiks imti prancūzišką (tas kur dešrelė į vidų bandelės eina), nes valgom kaip kiaulės, visą padėklą apdergėm, atsiprašom.
Tik geltoni sofkučių užvalkalai arba prašosi skalbimo arba keitimo, nes nėra praktiški ir neatrodo estetiškai.

rsz_p_20180323_151304_vhdr_auto

Toliau grįžinėjom namo truputį pro miškus, matosi dar ir užsibuvusios žiemos likučiai.

rsz_p_20180323_154559_vhdr_auto

Ir pavasario pranašai po truputį, neužtikrintai, bet skinasi sau kelią

rsz_p_20180323_132241_vhdr_auto

rsz_p_20180323_154417_vhdr_auto

rsz_p_20180323_155730_vhdr_auto

Šiandien taip trumpai, padrikai, paprastai ir galbūt kam nors įdomiai.

Ačiū, kad skaitote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos