Pabaigtų barzdos produktų apžvalga

Perku dalykus, rašau mėgėjiškas apžvalgas apie produktus, pagiriu vieną ar kitą produktą, tačiau po kelių naudjimo mėnesių suprantu, kad šūdą aš čia parekomendavau. Arba pasiseka ir nuomonė apie produktą nepasikeičia. Šiandien noriu trumpai apžvelgti kelis produktus, kuriuos išbaigiau ir apie kuriuos pakeičiau nuomonę arba vis dar galvoju, kad jie labai geri.

Jeigu kas nors įsigijo kai kuriuos produktus pasitikėję mano rekomendacija – labai atsiprašau. Kaip matot, aš ir pats apsirikau.

P6130002B.BARBER barzdos aliejus – po dviejų ar trijų metų pagaliau išbaigiau šį aliejų ir daugiau jo nebepirksiu. Visų pirma, jis man per skystas. Kaip vandenėlis. Panaudojęs tirštesnius aliejus kaip Man Cave ar Proraso mieliau rinkčiausi pastaruosius. Kitas dalykas ne toks reikšmingas – dozatorius. Apie tai rašiau ir apžvalgoje, dozatorius visiškai nepatogus, aliejus neišsipurto iš buteliuko normaliai. Tenka belenkaip kratyti. O tas užknisa. Kvapas. Paprastas, vos vyriškas, galbūt kiek kvepalus primena. Vienas skaitytojas parašė, kad jam visiškai bekvapis. Tačiau, kol turėjau trumpą barzdą man šio aliejaus pilnai užteko. Jis pakankamai drėkino, viskas buvo tvarkoj. Ilgesnei barzdai nerekomenduoju, nusivilsit.

952cfa9798fcb710fa7aa1af1dbc4983_165_1Renee Blanche barzdos serumas – atsiimu visus žodžius, kuriuos rašiau apžvalgoje ir galiu pasakyti, kad tai tik veltui išleisti beveik 8€. Visų pirma, šis serumas nei kiek nepadaro barzdos vešlesnės. Apskritai jokia priemonė nepadarys barzdos vešlesnės, ar kad greičiau augtų, ar kad tankesnė būtų. Prieš genetiką nepakovosi. Todėl visokie tokie serumai, kurie ale tankina plaukus, padeda greičiau augti, pažadina miegančius plaukus ir panašiai – tėra bullshit. Kitas dalykas, šitas serumas pradžiai atrodo lyg ir drėkina barzdą, bet po kurio laiko barzda labai išsausėja. Taigi tenka naudot aliejų ar balzamą. Žodžiu, šlamštas, nerekomenduoju.

5af69d30540c5fdcb514db7d7b20e444_125_1MANCAVE BLACKSPICE barzdos priežiūros priemonė – pirmas produktas šioje apžvalgoje, kurį rekomenduoju visiems ir prieš pasibaigiant pirmai pakuotei jau turiu nusipirkęs antrą. Ši priemonė, tai tarsi balzamas ir plaukų lakas viename. Pasitepus juo barzda tampa paklusnesnė, geriau šukuojasi, gražiau guli, nesivelia, skaniai kvepia, visą dieną išlaiko savo formą ir visą dieną būna padrėkinta. Net po ilgos darbo dienos grįžus namo barzda būna arti išsausėjimo ribos, bet nebūna sausa kaip visiškai nenaudojant. Kvapas man asmeniškai labai patinka, tačiau vienas skaitytojas rašė, jog jam kvapas nelabai patiko nors tu ką. Prieš perkart pasiuostyti siūlau. O šiaip, labai rekomenduoju pas ką nepaklusni barzda.

P6300022Proraso Cypress & Vetyver barzdos aliejus – dar vienas produktas, kurį rekomenduoju ir kurį pirkčiau dar kartą. Tirštas, nerealiai skaniai kvepia pušimi, gera sudėtis, gerai drėkina, patogus dozatorius – pipete, bet mažai, tik 30ml. Tai pakankamai greitai išbaigiau, nes naudojau kiekvieną vakarą. Galbūt šiek tiek su kiekiu persistengiau. Bet šiaip – nuostabus aliejus. Geriau nei prieš tai minėtas B.BARBER. Rekomenduoju.

2a4fcfdbfadf0206ee74461b07a91a08_149_1B.BARBER barzdos prausiklis – beveik išbaigiau antrą buteliuką. Tiesą pasakius neturiu nieko nei gero pasakyti, nei blogo. Paprastas, skystokas, bet neblogai putoja, ilgam užtenka, kvapas normalus, vyriškas, tik biškį sausina barzdą. Bet aliejus po šampūno yra būtina. Aišku, geriau, kad nesausintų. Bradedančiam barzdočiui tinkamas, bet rekomenduočiau geriau jau MAN CAVE prausiklį arba HEMP CARE nenuplaunamą prausiklį. Užsitepus HEMP CARE prausiklio ir ant viršaus užlašinus aliejaus barzda tampa labai švelni, minkšta ir padrėkinta. Taigi B.BARBER – daugiau nebepirksiu. Bet jei turit, naudojat ir jums tinka – viskas ok. Man asmeniškai jis tiesiog nusibodo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos