O jeigu būtų galima taranuoti kitus automobilius?

Aš vis kas kažkiek laiko parašau ką nors apie vairavimą. Prisikaupia mano pyktis ir įtūžis ir tada suraitau įrašą. Šiandien kaip tik ta diena. Eidamas iš darbo kažkaip visiškai netikėtai toptelėjo mintis, kad turėtų būti legalų prisitvirtinti prie automobilio priekio plieninį bamperį, kokius turi JAV policija, ir taranuoti naglus puspročius, kurie įsivaizduoja, kad jiems viskas galima.

Važiuoji sau ramiai ir koks nors naglas snukis su nauja brangia mašina, kuriai negalioja KET, staigiai persirikiuoja prieš nosį užkirsdamas kelią dėl ko tenka staigiai stabdyti. Kadangi turi ant prie kabantį taranavimo bamperį ir taranuoti legalu – švelniai paspaudi greičio pedalą ir nestabdymas pagražini brangios ir naujos mašinos galą.

Arba matai, kad kažkoks asilas prisiparkavo po draudžiamuoju ženklu ir dar taip, kad apvažiuot neįmanoma – įsibėgėji ir parenki tokį taranavimo kampą, kad taranuojamas automobilis nusiparkuotų nuo gatvės.

Labiausiai užpisanti vairuotojų rūšis – gudruoliai nenorintys stovėti kamštyje. Ypač dažnai tokius matau sankryžoje sukant iš Žirmūnų gatvės nuo Rimi pusės link Šilo tilto. Stovi sau ramiai, lauki žalio šviesoforo signalo sukti į kairę ant tilto ir tik pyst kažkoks pusprotis ima ir užlenda prieš pat nosį. Ir dar negana to padėkoja. Sulaukus tinkamo momento tokius nutaranuočiau nuo tilto į upę, kad daugiau neužlindinėtų.

Sėdėtojai ant šiknos nusipelno atskiros vietos pragare. Tokios, kur patys velniai jiems labai arti iš galo. Tokie yra beviltiški ir jiems net taranavimas nepadės, nes smegenų nėra suprasti, ką jie daro blogai.

O taip pat norėčiau profilaktiškai prataranuoti visus, kurie galvoja ar komentaruose po kiekvienu straipsniu apie trikojus reiškiasi, kad 50km/h mieste – ne greitis, reikia bent 80; garsiai cituoja KET punktą apie tai, kad reikia laikytis dešinės pusės praignoruodami tą faktą, kad tai galioja ir jiems; įsivaizduoja, kad miestas – tai lenktynių trasa su kliūtimis; pagarba kitam neegzistuoja, yra tik savo paniatkės.

Gaila, kad visa tai yra tik svajonės ir viskas ką gali tokiems padaryti yra nieko.

2 Replies to “O jeigu būtų galima taranuoti kitus automobilius?”

  1. O, jaunystė ;) Jei tai būtų galima, banditai su brangiais džipais nė nežiūrėtų, esi tu ant kelio ar jau upėje. Ar, tiksliau, lenktyniautų kas daugiau lopų išstumdys.

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos