Nusiskutau

Kiekvienam gyvenime ateina tas laikas, kai reikia kažkokių pokyčių gyvenime. Man kelis paskutinius mėnesius kirba kažkur viduje pokyčių kirminas. Tik nežinojau, ką reikia keisti, kad tas kirminas aprimtų.

Vis sapnuodavau, kad neturiu barzdos, nusiskutu ar dar kokie nors sapnai susiję su barzda. Arba tas faktas, jog perkant iš Inbeauty.lt jie dovanų įdėjo mėginukus – žmonai ir man. Man įdėjo Proraso skutimosi putų bei losjoną po skutimosi. Tarsi ženklas. Ir galvodavau, kad gal tikrai reikia nusiskusti barzdą pradėti iš naujo ją auginti. Arba kurį laiką padaryti pertrauką ir pabūti beibifeisu. Bet vis bijodavau. Tarsi nusikirpčiau dalį savęs. Ir dėl to kažkas pasikeistų. Žinoma, seniai matytas nuosavas plikas veidas gali arba nustebinti kaip gerai atrodo arba priešingai – greičiau jį paslėpti ir vėl užsiauginti barzdą, kad niekas jo nepamatytų.

Šiandien buvo ta diena, kai pasiryžau. Kalbu taip, lyg pasiryžčiau šokti su parašiutu, nes bijau aukščio. Kai daugiau nei du metus turiu barzdą, auginu, kantriai laukiau, kol ji atrodys gerai, susigyveni, įpranti ir staiga jos nebėra. Šioks toks kultūrinis šokas. Bet kaip sakiau žmonai, nusiskusti barzdą tai ne pimpaliuką nusipjauti, ataugs. Kelis kartus ėjau į vonią, jau buvau pasiėmęs trimerį į rankas, bet padėdavau atgal. Ir tada atėjau ir nusiskutau. Ne visiškai. Palikau kelių dieną barzdelę ir visiškai neliečiau ūsų.

Žinot kaip sakoma, kad barzda sendina. Tai mano atveju gavosi priešingai. Be barzdos, bet su ūsais atrodau, kaip žmona sakė, keturiasdešimties. Iki šiandien buvau įsitikinęs, kad jei nusiskusiu, atrodysiu šešiolikos. Na, arba tikrai jaunesnis, nei esu. Galbūt įtakos turi tai, kad palikau tą kelių dienų bardelę. Iš pradžių buvo keista, bet po kiek laiko įpratau ir, panašu, kad ūsai visai neblogai atrodo. Idėja įvaizdžiui kuriam laikui. Ir šiaip, labai keistas jausmas po kelių metų vėl pamatyti savo veidą beveik be barzdos. Ne tokį jį atsimenu. Pasidarė apvalesnis, atsirado pagurklis, kurio nebuvo. Pamatęs jį pagalvojau „iš kur tas čia atsirado“.

Reikėjo drąsos, reikės apsiprasti, bet kol kas man visai patinka. Gal pokyčiai į gerą.

Prieš:

P9072590

Po:

IMG_20191110_194059

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos