No Fog servetėlė akiniams

cloth-fog-goggles-no-fog-microfibreJau prieš kurį laiką pas mus salone atsirado pardavime šios nuo rasojimo apsaugančios servetėlės. Mąsčiau pirkti, bet pagalvojau, kad nelabai yra poreikio. Darbe kauke užsideda taip, kad akiniai nerasoja. Tačiau, kai kaukes jau reikia dėvėti ir lauke, atsirado poreikis apsaugoti akinius nuo rasojimo. Ypač važiuojant dviračiu, kadangi kvėpavimas gerokai intensyvesnis ir akiniai užrasoja akimirksniu.

Vakar kaip tik išbandžiau No Fog servetėlę ekstremaliomis sąlygomis – intensyvaus pasivažinėjimo su dviračiu metu su kaklo mova. Rezultatas manę patį šiek tiek nustebino. Būnant su kaklo mova, su akiniais ir minant dviračiu miške į kalną akiniai beveik nerasoja. Sakau beveik nes efektas nėra šimtaprocentinis. Šioks toks kondensatas susidaro nuo tokio intensyvaus kvėpavimo, tačiau jis perregimas ir po kurio laiko pradingsta. Mano atveju kondensatas susidarydavo vos tik sustodavau, o pradėjus važiuot iškart dingdavo.

Anot gamintojo servetėlė tinkama naudoti ~200 kartų ir efektas išlieka 8-12 valandų. Prieš naudojimą reikia lęšį gerai nuvalyti ir nusausinti su paprasta servetėle, o paskui įtrinti No Fog servetėlę. Servetėlės kaina apie 7€.

Vienintelis trūkumas tas, jog jeigu ištepsit lęšį pirštais ar kuom nors kitu ir norėsit nuvalyti – nuvalysit kartu ir No Fog dangą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos