Naujas tinklaraštis apie fotografiją

Dar nuo tada, kai pradėjau rašyti šį tinklaraštį vis ieškojau būdų kaip į jį įkomponuoti fotografiją, kaip rodyti nuotraukas, kad būtų aišku, paprasta rasti ir tuo pačiu neužspaminti visko tik nuotraukomis. Viską išbandžiau, tačiau visi būdai arba netiko arba buvo per daug komplikuoti. Nenorėjau kurti atskiro tinklaraščio, nes norėjau turėt viską vienoje vietoje.

Tačiau šiandien nusprendžiau pabandyti sukurti atskirą tinklapį toje pačioje blogofermoje tam reikalui. Radau tinkamą dizainą, išsiaiškinau kaip viskas veikia ir…supratau, kad taip yra daug patogiau. Ne visiems fotografija yra aktualu ir įdomu, todėl turėti tam atskirą puslapį yra protinga mintis. Nesuprantu, kodėl to anksčiau nesupratau.

Kodėl nesusikūriau tam reikalui facebook puslapio? Turėjau mintį, bet tinklapiai man labiau patinka.

Taigi, nuo šiol visas mano nuotraukas, fotografinius eksperimentus bei viską, kas susiję su fotografija galima rasti naujame tinklapyje – fotografuoju.blogr.ltPo kurio laiko įkelsiu daugiau nuotraukų – ir tas, kurios buvo skelbtos čia, ir senas neskelbtas. Šiame bloge liks tik mano rašliavos.

Kam įdomu – prašom sekti. Įrašus iš fotografuoju tinklaraščio skelbsiu Bardako blogo facebook puslapyje, nebent matysiu, kad bus poreikis atskiram facebook puslapiui tik fotografijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos