Naudingi patarimai vairuojant

Kaip elgtis kavinėje jau išmokiau. Dabar matau yra poreikis papasakoti, kaip teisingai elgtis kelyje. Taip sakant, trumpa vairavimo kultūros pamokėlė.

bad_parking_skills_(3667602093)_(2)
Kažkas sugebėjo sudaužyt nesudaužomą Volvo

Patarimas nr. 1 – nerodykite posūkių. Koks debilas išvis sugalvojo kažkokią besimakaluojančią rankenėlę prie pat vairo, kuri tik maišosi ir už kurios užsikabina pirštai. Posūkių rodymas yra visiška atgyvena. Kaip ir Opel Kadet. Tokių daugiau nebepamatysit gatvėje. Kam išvis rodyti posūkius, jeigu tu žinai, kur važiuosi.

Patarimas nr. 2 – pirkite kuo didesnę ir brangesnę mašiną. Nes tada galioja gerokai mažiau KET punktų, nei paprastiems mirtingiesiems varguoliams su pasatais ir kitais trantais.

Patarimas nr. 3 – parkavimo aikštelė yra skirta jums ir tik jums. Automobilį turite prisiparkuoti taip, lyg būtumėte nuosavame kieme – kur norite ir kaip norite. O jei vis tik aikštelėje yra kitų automobilių (ką? iš kur jie??) – tada parkuokitės taip, kad šalia jūsų keletos metrų atstumų niekas negalėtų prisiparkuoti, t.y., per dvi vietas. O geriausia per tris, jei mašina pakankamai brangi ir didelė (žr. patarimas nr. 2).

Patarimas nr. 4 – stovint arba vos judant kamštyje dažnai keiskite eismo juostas. Turiu omeny – jei pamatote, kad gretima eismo juosta automobiliai juda greičiau nei jūsų – staigiai, be posūkių (žr. patarimas nr. 1) rikiuokitės į tą greitesnę juostą. Jeigu persirikiavus pradėjo greičiau judėti ankstesnė eismo juosta, kurioje buvote, – staigiai rikiuokitės atgal. Procedūrą kartokite, kol būsite kamščio priekyje.
O jeigu jums reikia į pirmą juostą, o pirmoje juostoje belenkokio ilgumo kamštis,o antra juosta visiškai laisva – nebūkite durnelis, važiuokite antra juosta kiek galite ir tada gražiai be posūkių ir staigia persirikiuokite į pirmą eismo juostą. Jūsų turbūt neįleis, bet kokią jie turi teisę neįleisti JŪSŲ. Sveikinu, ką tik išvengėt kamščio, o visi varguoliai liko stovėti kamštyje.

Patarimas nr. 5 – įvažiuoti į žiedinę sankryžą galima iš bet kurios juostos. Išvažiuoti irgi iš bet kurios. Iš pirmos juostos galima važiuoti bet kur, iš antros – bet kur. Žiedine sankryža reikia važiuoti taip, kaip jums reikia, ženklai ten neturi reikšmės.

Patarimas nr. 6 – prekybos centrų aikštelėse vietos prisiparkuoti ieškokite kuo arčiau įėjimo. Nes ten tikrai visada būna laisvos vietos. Jeigu nėra laisvų vietų, vadovaukitės patarimais nr. 2 ir nr, 3 ir palikite automobilį bet kur. Geriausia, jei įvažiuosite į prekybos centrą ir ten paliksite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos