Naudingi patarimai vairuojant #2

Su pirma dalimi galite susipažinti čia.

O šiandien supažindinsiu su dar viena porcija taisyklių, kaip kultūringai elgtis kelyje vairuojant.

Patarimas nr.1 – žiema. Gausiai pasnigo. Sniegas sausas ir birus. Nenuvalykite nuo mašinos sniego, apsimeskite Džeimsu Bondu, bandančiu atsikratyti persekiotojais arba važiuojančiais iš paskos žiopliais. Galite nusivalyti tik priekinį automobilio stiklą.

Kita priežastis – jūs skubate į susitikimą su klientais arba galvą susukę visi projektai, ties kuriais dirbate, todėl jūs paprasčiausiai neturite laiko užsiimti tokiom nesąmonėm kaip sniego valymu. Valytuvais nuvalykite priekinį stiklą ir užteks. Svarbiausia, kad matote prieš save, o visa kita nusišikt.

Patarimas nr.2 – kelio ženklas „sustoti ir stovėti draudžiama“ yra sukurtas tik durniam, kurie laikosi visų eismo taisyklių. Ir taip parkavimo vietų trūksta ir dar kažkoks debilas sugalvojo prismaigstyti visur, kur tik įmanoma šitą ženklą. Kuo sekmingesnis gyvenime esate, tuo labiau šis ženklas jums negalioja ir galite parkuotis bet kur. Svarbu įjungti avarinį ir visos jūsų nuodėmės bus jums atleistos,amen.

Patarimas nr.3 – atskleisiu paslaptį, viešojo transporto juosta vadinama A juosta ne todėl, kad skirta autobusams. Autobusai kaip ir visi lūzeriai turėtų važiuoti paprastom juostom. A juosta reiškia Afigienas. Jūs toks esate, todėl važiuokite tik Afigienų juosta.

Patarimas nr.4 – mokinukai turėtų mokytis važinėti izoliuotose nuo viso eismo aikštelėse, klevo lapai turėtų išvis nelįsti į gatves, nes nieko nemoka, o visi varguoliai su savo kledarais, kurie iš vietos nepajuda, turėtų naudotis viešuoju transportu. Ir visa tai tik tam, kad jūsų didenybei su naujausia ir galinga mašina nereikėtų vilktis iš paskos ir gadintis nervus, dėl vos važiuojančių trantų. Ir kamščiai sumažėtų ir jūsų iniciatyva, leistiną greitį mieste padidintų iki begalybės ir jūs galėtumėte visiems parodyti savo potencialą. Policijos pareigūnai prieš jus nusiiminėtų kepures ir atiduotų pagarbą, o sustabdę duotų dovanų.

Patarimas nr.5 – paskutinis ir turbūt naudingiausias patarimas – nepamirškite, kad kelyje esate tik jūs vienas ir daugiau apie nieką aplink negalvokite. Galvokite tik apie save brangiausią ir mylimiausią. Kadangi vairavimas yra antrinė veikla, tai kai važiuojate iš taško A į tašką B, jūs turite labai daug laiko užsiimti ta veikla, kurios šiaip nespėjate – pakalbėti telefonu, pavalgyti, pasidažyti, pasižiūrėti naujienas FB, paskaityti naujienas, pasitikrinti paštą ir t.t. Vairuodami daug laiko praleidžiate veltui, todėl negaiškite jo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos