Naudingi patarimai kaip elgtis kavinėse #2

Su pirmąja pamokymų dalimi galite susipažinti čia. O šiandien supažindinsiu su antrąja pamokymų dalimi. Tikiuosi ir paskutine.

Rude-customers-sign1

Patarimas nr. 1 – jeigu kavinė dirba, pavyzdžiui, nuo 8 val. ryto, tai ateikite anksčiau, maždaug 7:50 ir užeikite. Tai yra VIP klientų priėmimo laikas, kol neprasidėjo visos rytinės eilės. Užeikite drąsiai, uždarytos durys neturi jūsų sustabdyti! Tą patį veiksmą galima kartoti ir vakare. Jei kavinė užsidaro 22 val., tai ateikite panašiu metu ir į jūsų klausimą „ar dirbate?“ bus atsakyta mandagiai ir su šypsena „žinoma, užeikite, jūsų ir laukėme, tamsta VIP kliente!“

Patarimas nr. 2 – atėję į kavinę, sėskite prie staliuko ir laukite, kol prie jūsų prieis padavėjas. Net jei tokių nematote ir net jei matote, kad prie kasos eilė, bet prie jūsų niekas neprieina – vistiek sėdėkite. Darbuotojai naudojasi žmonių durnumu ir priėjusius prie baro iškart aptarnauja, kad nereikėtų nešti meniu ir vaikščioti. Jūs ne iš tokių. Ateikite ir paprotinkite darbuotojus, kodėl jie neprieina prie staliuko, nes privalo. Jeigu darbuotojai pasakys, kad čia savitarna, tai susikraukite daiktus ir išeikite, ši vieta jums per prasta. Dar galite ir skunda parašyti,

Patarimas nr. 3 – atėję į kavinę išgert tik kavos, būtinai atsineškite savo maisto. Kam pirkti brangius ir neskanius desertus vietoje. Užtenka ir to, kad jau ateinate kavos nusipirkti ir už tai visi turi būti dėkingi, o čia dar desertus pirkti. Fu, tik ir melžia pinigus. Beje, už savo maisto atsinešimą irgi duodami karmos taškai. 10 karmos taškų už tai, kad atsinešate savo saldainius, sausainius ar kitokius graužiamus dalykus. 15 taškų už tai, kad atsinešate savo tortą. +2 taškai už tai, kad tortas kreminis ir viską išmurzinat tuo tortu, +5 už trapų tortą ir už tai, kad viską aptrupinatę. Net kaimyninį staliuką. +20 karmos taškų už tai, kad atsinešate indelyje savo maistą iš namų. Kuo jo daugiau ir kuo labiau dvokia – tuo daugiau karmos taškų gaunate. Apsimoka.

Patarimas nr. 4 – daugelis kavinių turi tik vieną rūšį kavos, vieną rūšį pyrago, trumpiau – visko po vieną, todėl užsakinėti reikia taip „du kavos ir du deserto.“ Va taip vat paprastai. Jeigu klaus jūsų, kokios kavos ir kokio deserto, tai pasipiktinkite, ko čia klausinėja dar kažko be reikalo.

Patarimas nr. 5 – jeigu esatė supermamytė, tai visą kavinės patalpa yra skirta tik jum vienai vieninteliai. Priparkuokite vežimėlį taip, kad tik jūs galėtumėte patogiai išeiti ir užsiimkite savo veikla. O kavinė yra ir žaidimų kambarys, kur vaikai neprižiūrimi gali lakstyt ir laužyt ką nori; tai yra ir išsiverkimo kambarys – kuo garsiau ir kuo ilgiau rėkia vaikas, tuo daugiau karmos taškų įkapsi; taip pat tai yra ir žindymo ir vystymo kambarys viename. Trumpiau – supermamytės, jums kavinėse yra visiška laisvė, darykite ką norite.

Patarimas nr. 6 – jeigų esate freelanceris, tai kiekviena kavinė jums yra nemokama darbo vieta su minimaliu vienos rytinės kavos mokesčiu, kuri varijuoja ~1eur. Bet į tą kainą įeina geriausia kavinės vieta (jei pasiseka užsiimti pirmam), nemokamas wifi. Toje pačioje kavinėje galite praleisti visą darbo dieną, nes kam palikti gerą vietelę kitiems lankytojams. Ten pat galite ir papietauti savo atsinešto maisto (žr. patarimas nr. 3). Ir svarbiausia, nepamirškite piktintis, kai yra per daug žmonių, kai per karšta (gal galite kondicionierių įjungt, a?), kai per šalta (įjunkit gal šildymą, a?), kai kavinė užsidaro, kai jums nusibosta kavinės playlist’as ir kt. O svarbiausia! Kavinė yra puikiausia ir idealiausia vieta susitikimams su klientais – nemokama erdvi vieta. Tobula! Naudokitės į sveikatą!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos