Mintis #2

Internetuose vis prašmėžuodavo nuotraukos su pustuštėm parduotuvių lentynom. Ypatingai kruopų ir makaronų skyriuje. Galvojau, kad tokia situacija pavienėse parduotuvėse, žmonės supanikavo, viską išpirko ir neturėjo pasiruošę atsargų.

Šiandien buvau akropolio maksimoje. Ir einant vis artyn ir artyn kruopų ir makaronų skyriaus žmonių bus vis daugiau ir daugiau. Negana to, ant visų įmanomų praėjimų sustatytos paletės prikrautos miltų, kruopų, aliejaus, mineralinio vandens. Pačiam reikėjo tik makaronų. Einant link jų ir atgal mačiau salės darbuotojas, kurios tarpusavy kažką juokavo apie visą šią situaciją ir nespėjo papildyti lentynų prekėm. Prie pačių makaronų irgi sambrūzdis, krūva žmonių, praeiti neįmanoma. Vienas vyras rankose nusinešė gal aštuonis pakelius makaronų. Kiti kraunasi vežimus. „Barboros“ darbuotojas buvo surinkęs su nešiojamus krepšius dribsnių, miuslių ir tai dar panašu buvo ne pabaiga. Su šalia esančiais pirkėjais (kaip supratau) irgi juokavo iš viso to.

Stovėdamas ir begalvodamas, kokius makaronus reikia nupirkti, pagalvojau, kad visą šį lengvą panikos burbuliuką galėtų beprotiškai stipriai išpūsti ir susprogdinti žmogus, kuris toje minioje žmonių pradėtų kosėti ir čiaudėti. Ir net nereikia, kad jis būtų užsikrėtęs. Tiesiog. Khe khe.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos