Mil-tec Assault Pack kuprinė kasdienai

Kai pradėjau kasdien važinėti dviračiu supratau, kad mano esamos dekoratyvinės kuprinytės nepakanka – joje niekas netelpa, ji nepatogi nešioti, per mažai skyrių todėl visi reikalingi daiktai mėtosi vienoje krūvoje ir sunku kažką rasti.

Pradėjau dairytis nedidelės, talpios ir nelabai brangios kuprinės. Po nelabai ilgai trukusių paieškų visus šiuos mano kriterijus puikiai atitiko Armijai ir civiliams parduotuvėje rasta Mil-Tec Assaul Pack kuprinė. Ji didesnė nei mano prieš tai buvusi, tačiau nėra milžiniška turistinio tipo kurpinė, talpi ir kaina visiškai nesikandžioja.

PC056495

Nedidelė kuprinė pagaminta iš impregnuoto poliesterio, puikiai tinka nešiojimui mieste ar trumpai išvykai į gamtą. Sudaryta iš dviejų pagrindinių skyrių, viename iš kurių įsiūta kišenė vandens rezervuarui. Dvi išorinės kišenės smulkiems daiktams. Kuprinė apsiūta MOLLE juostelėmis, skirtomis tvirtinti papildomus krepšelius. Šonuose esančių dirželių pagalba kuprinę galima suveržti ir taip sumažinti. Matmenys: 42 x 20 x 25 cm, talpa: 20l.

2 (2)

Yra du priekiniai skyriai: vienas didesnis, kitas – mažesnis. Didesnis skyrius turi papildomų kišenėlių smulkiems daiktams susidėti. Man ten puikiai telpa raktai dviračiui, peilis. Mažesnis skyrius puikiai tinka raktams ir panašiems greitai pasiekiamiems dalykams. Mažesnė kišenė išorėje turi velcro ant kurio galima prilipinti ką nors.

3

Du pagrindiniai skyriai irgi suskirstyti į didesnį ir mažesnį. Abiejuose viduje yra papildomų tinklinių kišenių ir užsegamų užtrauktuku skyrelių, kuriuose galima susidėti smulkmę, kad nepasimestų ir būtų visada ranka pasiekiama.

Kuprinė atrodo nedidelė, nes ji siaura ir aukšta, o kai suspausta diržai tai ir nėra labai stora. Tačiau atsegus šone esančius dirželius kuprinė tampa nežmoniškai talpi. Dažniausiai kurpinėje vežuosi maistą po darbo , tai į ją telpą mažo maximos maišelio dydžio prekių kiekis. Kažkada vienu kartu vežiausi keturis alaus, litrą pieno, sausų pusryčių pakelis, duona, čipsų party pack’as ir purvini rūbai iš darbo. Ir buvo dar daug vietos visokiems smulkiems maisto produktams. Kuprinė nuo tiek pirkinių pasidaro labai sunku, tačiau ją vistiek patogu nešioti, nes platūs diržai gerai paskirsto svorį ir neskauda pečių ir nugaros.

4

Gale yra dar vienas slaptas užsegamas skyrius kokiems nors slaptiems popieriams ar panašiems dalykams, kuriuos reikia paslėpti ar labai saugoti. Asmeniškai šio skyriaus nenaudoju.

Priekyje ir šone yra MOLLE kilpos, ant kurių galima prisikabinti priedus ar papildomas kišenes.

Pliusai:

  • Palyginus nedidelė
  • Talpi
  • Labai gerai kaina (27,50€)
  • Yra dviejų: mažesnė (20l) ir didesnė (36l)
  • Patogi
  • Galimybė prisikabinti priedus

Minusai:

  • Kol kas neradau

Pirkti čia 

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos