Midnight Sun (2018) – verkiau kaip kūdikis

midnight_sunIš tiesų tai ne, neverkiau ir net ašaros neišspaudžiau. Ajajai, koks aš beširdis nejautruolis, nesuprantu šitos tragiškos meilės istorijos, ajajai.

Jeigu jums labai patiko šis filmas – toliau neskaitykit.

Spoiler alert

Mano vertinimas 2.5/5

 

Tiesą pasakius, net nežinau, ką pasakyti apie šį filmą, kadangi tokių yra koks tūkstantis. Mergina, kuri serga kažkokia nepagydoma sunkia liga, gyvena šiek tiek atsiskyrusį gyvenimą, turi keletą draugų. Tačiau netikėtai sutinka gražuolį vaikiną ir jos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Jinai tampa laiminga, pradėda šypsotis, džiaugtis gyvenimu ir taip toliau ir panašiai. Tačiau pyst – ir vienas įvykis viską sugadina ir jos liga staigiai progresuoja ir jai liko nedaug laiko, pradeda nebendraut su savo vaikinu, nes nenori jo įskaudinti, tačiau vistiek pradeda bendrauti, gražiai kartu leidžia laiką ir tada numiršta, visi verkia, bet tuo pačiu visi vėl laimingi, viskas gražu saldu.

Toks aprašymas tinka tikrai ne vienam filmui ir visi jie vienodi. Šitas ne išimtis. Nuspėjamas, klišinis, su neįtikinama aktorių vaidyba. Neįtikino manęs, kad tarp jų yra meilė. Nebuvo jausmo. Jokio. Su žmona kaip tik kalbėjom, kad The Notebook (2004) yra tas filmas, kuriame jaučiama meilė vien iš aktorių žvilgsnių. Arba Midnight Sun viso to nebuvo ir buvo meh. Net kai kurios frazės ar dialogai skambėjo taip dirbtinai, kad buvo net nejauku.

Gal aš nesuprantu šito filmo, nes jis skirtas vaikams, ir aš tiesiog išaugau. Arba apskritai esu beširdis ir nesuprantu meilės ir bet koks romantinis filmas yra šlamštas. Bet ne. Prieš porą dienų žiūrėjom Closing the Ring (2007) ir jis man labai patiko, nors jis ir apie meilę. Arba Begin Again (2013), kuris irgi su dainom. Žiauriai patiko šitas.

Tačiau vienas dalykas buvo geras ir man patiko – tėtis. Retas atvejis, kada filme tėtis yra normalus, paprastas ir supratingas vyras, kuris adekvačiai reaguoja į situacijas, o ne visus kaltina ar grasina visus užmušt dėl to, kad jo dukra mirė.

Paskutiniu metu filmas ant bangos ir visi jį rekomenduoja ir prašo panašių filmų. Aš šio filmo daugiau niekad nežiūrėčiau. Jis tinkamas tik vienam vakarui ir tai tik fonui, kad nebūtų liūdna. Nesužavėjo. Sorry, kam patiko.

One Reply to “Midnight Sun (2018) – verkiau kaip kūdikis”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos