Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

02e58cbdee2d2f33fe675bcd9ded7863e5e4e04fTiems, kas žino, šito filmo pristatinėti turbūt nereikia. O tie, kas pirmą kartą apie jį girdi, siūlau pažiūrėti pirmąją miuziklo dalį Mamma Mia (2008).

 

 

 

 

Mano vertinimas 4.5/5

 

Buvau girdėjęs apie šį filmą, bet niekada nebuvau matęs. Su žmona pažiūrėjau jį pirmą kartą. Ir antrą. Ir trečią. Ir turbūt bus ketvirtas. Nesitikėjau net, kad gali būti antra dalis, bet kai žmona pasakė, kad oficialiai paskelbta – apsidžiaugiau.

Filmas nėra kino šedevras, o labiau žanro klasika. Ne Operos Fantomas, bet išgirdus žodį miuziklas Mamma Mia iškart ateina į galvą. Abidvi dalys yra tokios mielos, juokingos, šiek tiek liūdnos, tada vėl linksmos ir vėl liūdnos. Savo nuoširdumu, turbūt, šis filmas ir yra toks populiarus ir mylimas. Net man, kietaširdžiui nejautruoliui šis filmas be galo mielas ir fainas. Per dažnai žiūrėti negalima, bet kartą per metus patartina.

Apie antrą dalį. Spoiler alert šiek tiek gali būti. Filme pasakojama kaip Sofi, Donos dukra jos garbei atrenovavo jos viešbutį ir laukia grandiozinio atidarymo. Paraleliai rodoma, kaip jaunoji Dona atsidūrė Graikijoje, kaip susipažino su Samu, Hariu ir Bilu. Nežinau kodėl buvo nuspręsta „nužudyti“ Doną, bet tai ir buvo liūdnasis filmo cinkelis. Gerai tiek, kad bent nerodė raudų, ašarų ir gedėjimo Donos, nes būtų nebeskanu. .Tik grynas saldumas visą filmą.

Labai smagu, kad vaidino visi aktoriai, kurie vaidino ir pirmoje dalyje. Labai nemėgstu, kai kitose dalyse aktoriai yra pakeičiami kitais. Dingsta visas malonumas. Turbūt yra žiauriai smagu susitikti po dešimties metų ir vėl dirbti kartu ties tuo pačiu filmu. Turbūt nostalgija nežmoniška kai kuriuos buvo apėmusi. Aktorių vaidyba labai gerai, kaip ir pirmoje dalyje. Viskas gražu, nuotaikinga, miela, romantiška. Donos geriausios draugės Rouzė ir Tania kaip visada su savo pošlais, bet kartais labai į temą ir juokingais bajeriukais, Bičų trijulė Sam, Harry ir Bill liko šiek tiek nuošaly, kadangi savo vietą „užleido“ aktoriams, įkūnijantiems juos pačius jaunystėje. Trijulė normaliai pasirodė tik filmo pabaigoje ir taip pat gerai, kaip ir pirmoje dalyje. Atskirų pagyrų nusipelnė Lily James, kurį įkūnijo Doną jausnystėje. Visą laiką besišypsanti, energinga, linksma – pridavė filmui tiek spalvų, tiek nuotaikos ir energijos, kad jei kažkur kažkas ir buvo ne visai gerai, tai liko nepastebėta.

Filmas šiek tiek kičinis, labai saldus, spalvingas, daug meilės, juoko, verkimo, pošlumo, bajerių, vėl liūdesio. Bet tuo šitas filmas ir geras. Trumpai tariant – daug garso, šviesų ir spalvų.

Filmą spėju su žmona žiūrėsim dar ne vieną kartą. Todėl rekomenduoju visiems. Jei nematėt pirmos dalies, žiūrėkit abi iškart.

3 Replies to “Mamma Mia! Here We Go Again (2018)”

  1. Meryl Streep (Donna) nedaro filmo tęsinių. Ji teigė, kad nori būti filmo dalimi, tačiau nenori dainuoti 9 dainų filme, būti jo centre, nes ji tai padarė jau 1-ame filme.

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos