Madingiausia šių metų tašytė!

Galbūt esatė vakarėlių princesė ir norite visada atrodyti madingai ir gražiai? O galbūt labiau mėgstate po nuostabaus spektaklio ar operos praleisti likusią vakaro dalį restorane su kavalierium ir norite atrodyti nepriekaištingai? O galbūt jūs esatė paprasčiausia ofiso darbuotoja, tačiau norite visiems parodyti savo statusą nors tokio ir neturite? Turbūt visada norėjote madingos tašytės, tik niekaip negalėjote išsirinkti ko labiau norite – Gucci ar Versace?

rsz_p_20180528_174432_vhdr_autoTada pristatau jums nuostabiausią ir madingiausią metų tašytę – Gussaci People to People Humana Limited Edition! Tašytė tokia graži, tokia retenybė, kad net rankos drebėjo ir visa grožybė netilpo į kadrą… Labai apgailėstauju, negalėjau suvaldyti emocijų. Pageidaujančios įsigyti paskubėkite į firminę prekės ženklo parduotuvę Gussaci Vilnius Humana!

Iš to džiaugsmo nusprendžiau paieškoti, ar Gussaci turi savo oficialią internetinę parduotuvę, kad galėčiau pasižiūrėti daugiau tokių grožių ir ką nors nupirkti savo žmonai ir sau. Ir radau! Mano kelnės pilnos laimės. www.gussaci.com tai oficialus prekės ženklo internetinis puslapis, kuriame skelbiamos naujausios naujienos ir mados bei tašyčių tendencijos. Kadangi prekės ženklas grynakraujis italas, tai ir įmonei vadovauja visiškos tipinės italės.

20160616163429_99814

Tik nežinau kodėl, tačiau joms visiškai nesiseka valdyti tokią milžinišką kompaniją, kuri turi net 16 like’ų savo FaceBook’e. Nieko, gal viskas susitvarkys ir jos užvaldys pasaulį, o visokie Gucci, Armani ar Versace tyliai rūkys kamputyje. Bet e-parduotuvės čia neradau.

Užtat e-parduotuvę radau čia – www.gussaci.it! Nusprendžiau dar kartą paskaityti apie kompaniją ir štai ką perskaičiau. Jų būstinė pagaliau Italijoje, bet su anglų kalba jiems prastai.

Untitled

Na, bet jau dabar aišku, kada jų įmonė įkurta – prieš daugelį metų. Nuostabu, tai jiems jau belenkiek metų ir dar egzistuoja! Tik FaceBook ir Twitter nebeturi, gaila, man jie patiko.

Tiek mados žinių. Būkite madingi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos