Lietaus! Aš noriu lietaus!

Kadangi visiškai neturėjom žiemos, žiemiški orai apie save primena būtent dabar. Panašu, kad per šį pavasarį iškrito daugiau sniego nei per visą rudenį ir žiemą kartu paėmus. Šiandien išvis neaišku, kas darosi – penkias minutes saulė, tada kitas penkias vėjas ir sniegas. Sudėjus visus šių metų įvykius ir esamą padėtį galima pagalvoti, jog artėja pasaulio pabaiga, apokalipsė, paskutinio teismo diena.

Aš jau laukiu, kada šie metai baigsis, tikėdamasis, jog kiti metai bus daug geresni. Bet tuo pačiu bijau pagalvoti, kas dar likusius aštuonis šių metų mėnesius mūsų laukia. Galbūt rudenį galvosim, kad visa ši pandemija tik gėlytės palyginus su tuo, kas gali būti rudenį. O gal kaip tik viskas bus čiki briki ir bus taip gerai, kad viską pamiršim ir nebus kada prisiminti iš tos laimės. Bet dabar yra kaip yra.

IMG_20200413_132321Pradėjau apie orą – pratęsiu apie orą. Neseniai su žmona pasidalinau mintimis, kad šiais metais normaliai taip ir nelijo. Nekalbu apie tuos pakrapijimus ar šlapdribą, kai vos nustojus kristi sniegui jau būna sausa. Kalbu apie tikrą normalų lietų, kuomet net pro uždarytus langus girdisi lietaus šniokštimas ir lyja taip stipriai, kad pro lietų nesimato toliau dvidešimties metrų. O jeigu dar griaudėja perkūnija ir žaibuoja tai išvis tobulybė. Ir tas lietaus kvapas yra kažkas nepakartojamo. Pakalbėjom apie tai, o vakar mano nuostabai ir malonumui kaip reikiant palijo. Na, sąlyginai. Tai neprilygsta vasariškom, bet žymiai geriau nei momentiniai palašnojimai.

Šiandien vos tik išėjęs iš namų ir patraukęs link miško supratau, kad galima tikėtis lietaus. Oras tvankus, ant saulės šilta, net per karšta su striuke. Tačiau po kurio laiko saulė pradingo, atsirado vėjas, staigiai atvėso, kad net su striuke buvo vėsoka, o tolumoje pro medžių viršūnes pamačiau artėjančius tamsius debesis. Ir tas oras, mm… kaip man patinka toks oras prieš pat smarkų lietų. Tas oras savotiškai jaukus. Ta greitai apgaubianti tamsa susimaišiusi su artėjančio lietaus kvapu bei vėju. Tokia šiek tiek stichijos romantika. Tiesiog nuostabu.

IMG_20200413_135911

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos