Kvepia pavasariu

Žinot, būna tokių dienų, kuomet būna labai labai gera, iš pačio ryto užplūsta gera nuotaika ir net didžiausios bėdos negali šios dienos sugadinti. Šiandien, sakyčiau, mano diena buvo tokia. Kaltas pavasaris.

Jau vien prabudęs ryte mačiau, kad nusimato geras oras. Laisvadieniais beveik visada kol mažoji miega pietų miego einu pasivaikščiot. Tapo mano vos ne tradicija. Labai gerai prapūsti galvą. Išeiti, atsipalaiduoti ir eiti kur akys mato kartu pasiėmus ir fotoaparatą. Šiandien irgi išėjau. Kažkaip iš pačio ryto buvo visai gera nuotaika. O kai išėjau į mišką ir pajutau TĄ pavasario kvapą tai išvis užvežė mane. Gaila nėra prietaiso, kuris galėtų įrašyti kvapą. Galėčiau duoti visiems pauostyti, kad suprastumėt apie ką šneku. Tas drėgnos ir saulės apšviestos žemės kvapas. Tas pavasariškos drėgmės, sausos šiltos žolės kvapas. Tas atbundančio miško kvapas. Ir kažkada mano seniai apibūdintas kepintų kankorėžių kvapas. Ėjau mišku ir man užplūdo tiek prisiminimų. Buvo taip gera eiti, kad ėjau lėtai, niekur neskubėdamas, uostydamas tą kvapą ir džiaugdamasis akimirka.

Yra miške viena vieta, kurioje vis rasdavau žibučių. Ėjau pro ją ir šiandien. Dažniausiai būdavo viena kokią nors gležna žibutė. O šiandien toje vietoje radau kelis krumelius su prasikalančiom žibutėm. Reiškia, kad atėjo pavasaris?

P2143307

P2143312

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos