Kovo pirmoji. Pavasario ieškojimas

Nelabai iš tiesų ir reikia ieškoti pavasario, kai visa žiema buvo rudens ir pavasario nuotaikom ir orais. Bet vistiek, po rytinio lietaus nusprendžiau prasieiti, negi veltui pasikroviau fotoaparatą.

Norėjau kaip visada apeiti savo ratuką per Sapieginės miškus. Oras geras, šilta, vėjelis vos juntamas, bet ir tas nešaltas. Toks jausmas, kad su kovo pirmąja atėjo pavasaris.

P3013385

Net jausmas miške kitoks. Pavasarinis. Paukščiai šėlsta. Kur nepasisuksi visur zylių ir kitų paukščių giesmės. Žibutės jau drąsiau lenda iš po lapų. Nebe tokios gležnos kaip vasarį ar sausį. Keista tai rašyti kažkaip, žibutės žiemą.

P3013392_gimp

Taigi beeidamas vienoje vietoje pamačiau pulką skrajojančių paukščių. Pagalvojau, puiki proga kelis pabandyti nufotografuoti. Netoliese buvo lesykla. Žinau, kad neprofesionalu fotografuoti paukščius prie lesyklos. Bet net ir to nesugebėjau. Net sekundės neišsėdi savo vietoje, nespėju sufokusuot, o kadre matosi tik nuskrendantis paukščiukas.

P3013404_gimp

Bukutis. Šiaip ne taip man jį pavyko prigauti. Bet gali būti ir geriau. Stengsiuos tobulėti.

P3013411_gimp

Didžioji zylė.

P3013417_gimp

Šita nuotrauka nesigavo taip gerai, kaip norėjau. Bet vistiek noriu ja pasidalinti, nes į vieną kadrą papuolė mėlynoji zylė ir antrame plane juodoji zylė. Žmonai parodžiau, tai sako, kad senokai nematė mėlynosios zylės. Susimąsčiau, kad aš taip pat.

P3013433

Kačiukai.

Išvada: pavasaris kaip ir atėjo. Tiksliau ruduo švelniai perėjo į pavasarį. Tikiuos taip ir liks ir bus tik šilčiau. Pasėdėjęs gerą valandą tarp medžių laukdamas kada koks paukštis nutūps ir papozuos, pagalvojau, kad vasarą sode reiks išsiruošti anksti ryte į mišką pafotografuoti. Uošvis žino gerų vietų. Gavosi ir šiokia tokia meditacija – tyla, ramybė, nieko negalvojimas visą tą laiką, kol laukiau paukščių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos