Komentarai ir klausimai apie barzdas

Šiandien stovint stotelėje prie manęs priėjo pagyvenęs vyras. Alkoholis iš organizmo jam dar neišgaravo, todėl jam labai norėjosi pasidalinti savo gyvenimo tiesom. Sako man rusiškai:
– Tu gal Fidelis Kastro, kad su barzda..?
Labai nenorėjau su juo aiškintis, tai apsimečiau, kad nesuprantu rusiškai:
– Kaip sakote? – klausiu lietuviškai.
Patyli, pamąsto, nuskanuoja mane akimis ir skelia:
– Tau trisdešimt….dvidešimt keli metai ir nori su barzda atrodyti kaip senis?
Kadangi jau atvažiavo mano troleibusas atsakau:
– O koks jūsų reikalas. – Ir įlipu į troleibusą.

Šiaip retai sulaukiu kažkokių komentarų apie savo barzdą. Tiek gerų, tiek blogų. Matyt barzda dar nėra verta kažkokių komentarų. Arba tiesiog niekam neįdomu. O gal taip blogai atrodo, kad niekas tiesiog nenori įžeist. Man atrodo Lietuvoj barzdočiai taip pat nėra linkę vienas kitam sakyti gerų žodžių apie barzdą. Bent jau kiek pats esu susidūręs. Pataisykit, jei klystu. Esu gavęs kelis gerus žodžius ir kelis blogus. Visi blogi buvo panašaus pobūdžio kaip aukščiau papasakota istorija. Manau ne vienas barzdotis susiduria su krūva kvailų klausimų. Vis gi, ši situacija šiandien suteikė minčių parašyti trumpą klausimų – atsakymų įrašą.

Jei turėjote panašių situacijų ar klausė įdomesnių klausimų, parašykit komentaruose.

Kam tau ta barzda?

O kam auskarai ausyse, ant veido? Kam vienokia ar kitokia apranga? Tai yra mano saviraiškos forma. Aš noriu auginti ir nešioti barzdą – aš ją ir nešiosiu. Aš jums neaiškinu, kodėl jūsų plaukai tokie ilgi/trumpi, arba apranga vienokia ar kitokia. Aš sau patinku su barzda, aš noriu taip atrodyti ir tai yra mano reikalas.

Mano laikais barzdas turėjo tik alkoholikai arba bomžai.

Jūsų laikais dar ir ne tokių mąstymo perliukų buvo, todėl apie tai beprasmiška diskusija.

Taigi ta barzda purvina, smirda ir joje veisiasi utėlės.

Man atrodo, kad pas jus galvoje veisiasi utėlės ir kiti parazitai, kurie suvalgė ir taip seniai sudžiuvusių smegenų likučius.
Mano barzda yra švaresnė, negu bet kuri jūsų kūno vieta, nes aš barzdą plaunu kiekvieną dieną. Ir ne tik plaunu, bet ir šukuoju, tepu aliejais ir balzamais, todėl barzda yra sveika, blizganti ir gerai atrodanti. O ir labai skaniai kvepia visą dieną.

Bet maisto likučių tai turbūt tikrai yra.

Yra. Ką tik pavalgius. Bet išsivalau, kad neatrodyčiau kaip nevala ir valkata. Trijų savaičių sumuštinio likučio tikrai nerasite nei pas mane barzdoje, nei pas kitą barzdoną.

Ta barzda tave sendina.

Neparduoda alaus be barzdos, tai reikia kažkaip suktis iš padėties. Iš tiesų, man vienodai šviečia ar aš atrodau dvidešimties ar trisdešimties. Aš sau su barzda atrodau geriau nei be jos. O ar man 20 metų be barzdos, ar 40 metų su barzda – visiškai nusišvilpt.

Turbūt augini barzdą tik tam, kad nereikėtų skustis.

Jeigu nori su barzda atrodyti kaip valkata tai tada taip, nesiskusti tikrai yra žymiai pigiau. Tačiau norint prižiūrėti barzdą, tai kainuoja brangiau nei kasdien skustis vienkartiniais peiliukais ir pigiom skutimosi putom. Dažnas skutimasis labai gadina odą ir gali sukelti aknę. Barzdos turėjimo privalumai: barzda blokuoja didžiąją dalį UV spindulių, kurie pasiekia veido odą; sumažina spuogų ir aknės tikimybę; apsaugo veido odą nuo alergenų.

Ir tavo draugei ne šlykštu prie tavęs liestis?

Ne. Kai barzda minkšta ir švelni, ji mėgsta ją paglostyti.

Naudoji kosmetiką? Tu gal ne tos pakraipos?

Be komentarų.

skull fuck

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos