Keletas atnaujinimų: dizainas, Facebook, įranga

Aš mėgstu šiame puslapyje pastoviai ką nors keisti – pridėti, pakeisti, ištrinti nereikalingą ir panašiai. Toks besikeičiantis puslapis, mano manymu, parodo, kad jis gyvas. Pastovumas irgi gerai, skaitytojai įpranta, ypač, jei puslapis patogus. Taip ir aš bandau maksimaliai patogiai viską padaryti.

Pirmas atnaujinimas – antraštės paveiksliukas. Ilgai mąsčiau, kad noriu pasikeisti paveiksliuką, bet vis nesugalvodavau. Šiandien ryte prisėdus kažkaip šovė į galvą keletas minčių ir vuolia, susikūriau pagaliau paveiksliuką, kuris džiugina mano akis. Tačiau mobili paveiksliuko versija pasidaro labai apkarpyta ir neprisitaiko prie puslapio. Reikės kažkaip išspręsti bandymo metodu.

Antras atnaujinimas – po ilgų kontempliavimų atsinaujinau savo fotografavimo įrangą. Tiesą pasakius, niekada ir neturėjau padoraus skaitmeninio fotoaparato. Fotografuodavau su telefonais, paskui įsigijau pirmąjį fotoaparatą Fujifilm FinePix S5800. Naudojau ilgai ir laimingai, kol man jo pradėjo neužtekti, o ir atradau malonumą fotografuoti juosta. Taip mažylis liko užmirštas kol morališkai paseno. Paskui ir visai apleidau fotografiją,kol atsirado aistra iš naujo. Ta proga „kolekciją“ papildė Olympus E-PL7. Senas modelis, tačiau ieškojau nebrangaus, sisteminio (su keičiamas objektyvais beveidrodinis), teisingo kainos ir kokybės santykio. Šis labiausiai atitiko mano kriterijus. Kada nors gal parašysiu apžvalgą, kuri niekam nebebus aktuali. Jeigu dar kas nors turi pardavimui M4/3 –> M42 adapterį – būtų tobula.

Trečias atnaujinimas – kas skaito ne pirmą kartą pastebėjo, kad atsirado Facebook’o puslapis dešinėj pusėj. Ilgai mąsčiau ar man jo reikia, bet pagalvojau, kad turbūt tai paprasčiausias būdas visiems mane sekti, jeigu kam nors įdomu, ką rašau. Kartais, galbūt, ten atsiras minčių, kurios yra per trumpos normaliam įrašui.

Šiam kartui tiek.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos