Kaukių efektyvumo neigėja pamatyta gyvai

Paskutiniu metu labai dažnai po beveik kiekvienu straipsniu apie virusą arba veido kaukes matau komentarus, kuriuose garinamas actas ir skleidžiamos sąmokslo teorijos. Ir aš vis negalėdavau suprasti ar pas mus iš tiesų tiek daug bukų žmonių ar visur komentuoja tie patys žmonės. Ir kodėl, jeigu jų tiek daug, nesimato viešumoje. Man vis būdavo smalsu pamatyti tokį individą gyvai, natūralioje aplinkoje. Ir šiandien aš tokį pamačiau!

Veiksmas prekybos centre. Pirma išgirdau riksmus. Paskui pamačiau kas tuos riksmus skleidžia ir kas apskritai vyksta. O ten moteris rėkia ant dviejų apsaugos darbuotojų. Iš jos burnos sklido maždaug tai: ko jūs man kišat tą skuduro gabalą? Negi nežinot, kad jis nuo nieko neapsaugo? NEAPSAUGOOO! Kažką dar sakė, bet nelabai girdėjau. Bet man užteko ir to, ką girdėjau. Buvau šoke. Pamačiau pagaliau tokį egzempliorių gyvai. Galvojau jie tik internete drąsūs.

O situacija tokia: apsaugos darbuotojai jai davė kaukę, nes prekybos centre jos privalomos, o moterį panašu tai užtrigerino ir actas pasipylė iš burnos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos