Katinas valgantis baterijas

Keistas įrašo pavadinimas, ane? Tuoj paaiškinsiu.

Paskutinius du mėnesius teko gerokai pasikankinti su miegu. Aš norėjau miego, bet jis manęs nei kiek. Vėlai užmigdavau, anksti prabusdavau ir iki kol vaikas atsikeldavo praktiškai nemiegodavau, o tik gulėdavau ir visas piktas bandydavau užmigti. Beveik kiekvieną naktį prabusdavau tuo pačiu laiku – dvasių laiku – ir nuo tada arba visai nemiegodavau arba kas valandą prabusdavau ir bandydavau vėl užmigti.

Tačiau šiąnakt, turbūt, pirmą kartą per visą tą laiką miegojau ypatingai gerai. Naktį buvusios audros ir perkūnijos visiškai negirdėjau, todėl ryte prabudęs pagalvojau, kad jos nei nebuvo. Tik po to, kai žmona pasakė, kad prabudo nuo perkūnijos supratau, kad aš nieko negirdėjau. O gaila, nes man labai patinka gulint lovoje klausytis liūties ir perkūnijos. Man tai geriau už bet kokius migdomuosius. Audros metu gulėdamas lovoje jaučiuosi super jaukiai, o lietaus barbenimo į žemę galėčiau klausytis nors ir visą naktį.

Šiąnakt buvau prabudęs tik vieną kartą, kai katinas pradėjo miauksėti, bet greitai užmigau visai. Ir tada pradėjau sapnuoti. Retai matau tokius aiškius sapnus, bet kai pradedu, tai jų motyvais galima siaubo arba mistikos filmus statyti. Šiandien labiausiai įsiminęs sapnas, kuomet atėjęs į virtuvę įberti katinui ėdalo pagalvoju, kad reikia jam duoti ko nors skanesnio. Todėl vietoj ėdalo įberiu saujelę AA dydžio elementų. Ir mąstau, kad va, jis gi mėgsta jas, tai jo mėgstamiausias skanėstas. Bet susimąstau, jog blin, jos gi nuodingos. Ir galiausiai prabudęs, bet dar neišėjęs iš sapno galvoju, kad ne, nenuodingos, nes jis gi jas valgo. Visai prasibudinęs supratau, kad kokias nesąmones aš čia sapnuoju.

3 Replies to “Katinas valgantis baterijas”

  1. Jau koks pažįstamas jausmas dėl to prabudimo naktį ir negalėjimo užmigti….
    Pats prabundu 6 val. kaip žadintuvo pakirstas ir viskas… Supranti, kad niekaip neužmigsi toliau, nors miego tai norisi. Bet vis tiek kas kartą užuot atsikėlęs ir pasakęs „nu ir velniop tą miegą“, vis tiek bandai kankintis ir bent penkiom minutėm dar numigt… Rasit būdą kaip tos nemigos paryčiais atskiratyt – duokit žinot :D

    1. Kažkaip nei šis nei tas keltis paryčiais, jeigu į darbą keltis tik po kelių valandų (man taip). Todėl irgi kankinuosi.
      Nežinau, kas man padėjo, bet paskutiniu metu pradėjau miegot geriau! Tikriausiai po karantino režimas susitvarkė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos