Mano kasdienė barzdos priežiūra

lavar-barba

Iškart noriu įspėti, kad kiekvieno vyro barzda yra unikali ir reikalauja savitos priežiūros. Todėl reikėtų pagal savo barzdos poreikius rinktis jos priežiūros rutiną.

Po ilgų bandymų aš atradau, kas man tinka labiausiai. Tai nebūtinai tiks jums ar nebūtinai tai apskritai yra teisingas būdas, bet man tas tinka. Taisyklių čia nėra. Yra tik patarimai.

Taigi.

Ryte

Ryte tik atsikėlęs, jeigu nepamirštu, apšlakstau veidą šiltu arba vėsiu vandeniu. Dažniausiai šitą procedūrą pamirštu. Todėl užsilašinu po keletą lašų aliejaus ant kiekvienos veido pusės ir įtrinu į odą ir barzdą, „iššukuoju“ pirštais. Mano rytinis aiejus, kaip jį vadinu, yra šis Man Cave barzdos aliejus. Apskritai aliejus ryte yra pirma, ką turite padaryti, kadangi per naktį barzdą išsausėja labai. Bent jau man.

P6100049

Patrinus ir iššukavus pirštais iššukuoju barzdą medinėmis šukomis, kad iššukuot veltinius. Ir galiausiai sušukuoju su bazdos šepečiu.

Dažniausiai, einant į darbą ar bet kur iš namų, naudoju Man Cave Beard Control, kuri veikia panašiai kaip barzdos balzamas ir plaukų lakas viename. Palaiko gerą barzdos formą ir tuo pačiu išlaiko juos žvilgančiais ir minkštai. Kadangi tiek aliejus tiek barzdos priežiūros priemonė yra beveik vienodo kvapo, todėl Man Cave aliejus ir yra mano rytinis alieju. Kad nesimaišytų skirtingi kvapai.

Visa tai užtrunka ne daugiau nei dvi minutes, o rezultatas – gerai atrodanti barzda visą dieną.

Vakare

Sugrįžęs po darbo, ypač kai taip karšta, visad palendu po dušu. Tuo pačiu ir tiesiog vandeniu nuplaunu barzdą. Nusausinu, užsitepu barzdos serumą. Nežinau ar veikia jis ar ne, bet kad jau yra, tai noriu išnaudoti ir daugiau nebepirksiu.

P6300020

Prieš eidamas gulti nusiplaunu veidą ir barzdą su barzdos prausikliu. Skaičiau keletą straipsnių ir keletas jūtuberių kalbėjo apie tai, kad prausikliu kasdien plauti barzdą nepatartina. Yra tokių, kurie plauna vos vieną-du kartus per savaitę, kiti – taip pat kasdieną ir nemato problemos. Tiesą pasakius, aš irgi nejaučiu, kad kasdienis plovimas kažkaip kenktų barzdai ir odai. Žinoma, prausiklis nuplauna visus natūralius veido aliejus ir riebalus. Tačiau kai mano oda pakankamai greitai riebaluojasi, turbūt dėl to nematau problemos.

Tai va, nusiplaunu su prausikliu veidą, pasitepu Proraso aliejuku, kuris yra mano vakarinis, ir varau gult. Ryte viską kartoju iš naujo. Ir taip kasdien.

Tiesa, kartais, maždaug kas trečią dieną, vietoj klasikinio barzdos prausiklio naudoju nenuplaunamą barzdos prausiklį, kurį aprašau praeitame savo įraše.

Tokia barzdos priežiūros rutina man labiausiai tinka ir patinka. O jūs ieškokite, kas jums tinka labiausiai.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos