Karantino dienoraštis. 6 diena

Praėjo penktoji šeštoji karantino diena. Toks jausmas, kad praėjo mažiausiai dvi savaitės. Laikas eina nepalyginamai lėčiau, negu iki šiol. Atsiranda nauja rutina. O taip pat ir nauji įpročiai.  Pavyzdžiui, įprotis vis ką nors ėsti arba užkandžiauti. Buvau visiškai sėkmingai atsikratęs šio įpročio, o dabar jis vėl sugrįžta. Dar kol kas ne stipriai. Bet vis dažniau iš nieko neveikimo užsisakom kokio nesveiko maisto – picos, kebabų ar patys kokį nors užkandį pasidarom. Taip ir matau kaip karantino pabaigoje (kad ir kada ji būtų) mano pilvas vėl grįžta į savo pradinę burbulo būseną. Reikia valdytis. Reikia kažkaip valdytis. Atsispirk pagundai.

Paskutiniu metu pusryčiaudami ar pietaudami pamėgom žiūrėti filmukus. Pradžioj buvo tai, ką pavykdavo rasti Youtube, tada perėjom prie Simpsonų. Kartais ir šiaip pasileidavome kol būdavom virtuvėj. Simpsonus beveik visus pažiūrėjom, o kadangi karantinas panašu nusimato ilgas, todėl Dragon Ball su savo 153 serijom bus kaip tik. Tai manau neprapulsim.

Dar šiandien kaip tik pagalvojau, kad visą žiemą dangus buvo cepelinų spalvos. Buvo šilta, bet tas niūrumas slėgė. O kai pagaliau sulaukėm pavasario, tai ir orai pasitaisė, ir saulė kasdien šviečia ir kaip tyčia še jums karantinas, kad nebūtų per gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos