Karantino dienoraštis. 4 diena

Nuo pat karantino pradžios jaučiausi keistai. Šioks toks panikos, baimės ir depresytės miksas. Ir šiandien pagaliau sugebėjau pats sau įvardinti kaip jaučiuosi – nenaudingas. Supratau, kad aš ant tiek esu įpratęs dirbti, kad šios priverstinės dviejų savaičių (mažiausiai) atostogos mane išmušė iš ritmo ir dabar nebežinau, kur dėtis.

Žinoma, visoje šitoje situacijoje galima įžvelgti ir naudingų dalykų: galimybė visą dieną būti su šeima, kuri mane mato dažniausiai valandą ryte ir porą valandų vakare; negalvoti apie nieką ir tiesiog leisti atsipalaiduoti smegenims nuo darbo. Iš kitos pusės, aš neįsivaizduoju, kas manęs laukia toliau arba pasibaigus karantinui. Nes vos paskelbus karantiną didžioji dalis mūsų optikų dirbo, tačiau jau šiandien perskaičiau, kad paliekamos kelios parduotuvės.

Tai tokie dvejopi jausmai apima. Bet viskas taip greitai keičiasi, kad, manau, neverta per daug galvoti apie ateitį. Reikia susitelkti ties dabartimi.

Ai, tiesa, vienas iš šiandienos žmonos pasiekimų – užsakyti Barborą pirmadieniui. Kelias dienas prieš tai bandė, bet visos dienos buvo rezervuotos. O šiandien visiškai netyčia nutarė pasitikrinti ir buvo keli laisvi laikai.

Ir dar. Užsisakėm šiandien per Bolt kebabų iš Antakalnio kebabai. Žiauriai greitai pristatė, gal per 20 minučių. Ir labai skanūs. Matyt dėl to šiandien jaučiuosi laimingas.

2 Replies to “Karantino dienoraštis. 4 diena”

  1. Tikrai taip, dabar nauji pasiekimai :D nes Barbora uzsakyt tai jau sunkiai kam pasiseka! SVeikinimai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos