Karantino dienoraštis. 3 diena

Praėjo trečia visuotinio karantino diena. Pravažiavus pro miestą susidarė įspūdis, kad tai visuotinės atostogos. Taip, aš suprantu, kad vien tik sėdėti namie yra sunku, o judėjimo laisvė nėra apribota ant tiek, kad negalima būtų išeiti iš namų. Bet kai miestas pilnas žmonių grupelių gyvenančių taip, lyg visas karantinas yra vienos didelės atostogos ir taigi gražus orelis, einam visi kartu pasivaikščiot, darosi nesmagu ant kiek žmonės dėję skersą. O prie žaliųjų ežerų mašinų tiek, kad toks jausmas, jog atidarytas maudymosi sezonas.

Aš pats irgi išeinu iš namų. Bet mano keliai veda pro miškus. Pradėjau rinktis kitus maršrutus ar renkuosi eiti ne takais, o grynai mišku, kad išvengti bent kažkokio kontakto. Gera būti intravertu, kai net ne karantino metu renkuosi vengti žmonių miške. Atradau vieną atokią vietą, kurioje pilna gyvūnijos, tai laiką leisiu užsislėpęs krūmuose ten.

Šiandien buvom nuvažiavę iki sodo. Prapūsti abiems smegenis, leisti mažei palakstyti po pievą kieme. Kadangi šalta, nekūrenta, raktų nuo sandėliukų neturėjom, tai trumpai ir pabuvom. Bet visiškai nesinorėjo išvažiuot. Kalbėjom, kad jeigu būtų šilčiau, tai geriausia išeitis būtų gyventi sode. Ten apart retai būnančių kaimynų nieko nėra.

O prapūsti smegenis reikėjo va dėl ko. Tai ir buvo pagrindinė žinia kuria norėjau pasidalinti ir vos nepamiršau paminėti. Buvo paskelbtos vietos, kuriose lankėsi šiuo metu Lietuvoje esantys užsikrėtę žmonės. Sąrašas čia. Man būnant miške žmona parašė su klausimu ar nebuvo tą ir tą dieną Maximoje prie mūsų namų. Man lengvas šokas. Stovėjau ir bandžiau atgaminti, ką tą dieną veikiau. Kol galvojau, tolumoje prabėgo stirna. Buvo toli, nespėjau nufotografuoti. Atgaminę savo ir žmonos visos dienos veiklą išsiaiškinom, kad tądien su ligone susidūrę nebuvom. Kitas dalykas dėl ko labai jaudinosi žmona – studentas iš Danijos, kuris prasinešė po Vilniaus barus su bacila. Paaiškėjo, kad keliai ir nesusikirto, buvo skirtingom dienom. Nei vienas iš žinomų užsikrėtusių ligonių nesilankė akropolyje, kur aš dirbu. Tas gerai. Bet visada yra tikimybė.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos