Karantino dienoraštis. 10 diena

Šiandiena yra labai gerai diena. Dalis slėgusių problemų šiandien atkrito. Pasidarė šiek tiek lengviau ant dūšios. Ir dar šiandien buvom sode.

Planavom važiuoti vakar, tačiau šiek tiek nesigavo. Mažoji vakar protestavo prieš pietų miegą kaip tik galėjo. Todėl užmigo pusantros valandos vėliau negu įprastai, o kadangi atsikeltų vėliau nei įprastai, tai nusprendėm atidėti šiandienai. Ir gerai. Šiandien labai graži diena buvo. Kaip ir visos. Taigi karantinas. Ant saulutės buvo šilta, vėjo praktiškai jokio. Susiruošėm ir išvažiavom.

Mašinų abejomis kryptimis pakankamai. Aš kadangi einu tik į mišką, tai buvo labai keista po beveik savaitės laiko matyti miestą. Ir vairuoti. Taip atpratau vairuoti, kad teko susikaupti. Dalis žmonių paklusę rekomendacijom vaikšto su kaukėm. Viena mergaitė ėjo su labai kieta medžiagine kamufliažinio rašto kauke. Net užsinorėjau tokios. Žmonių mieste pakankamai. Prie žaliųjų ežerų mašinų buvo mažiau negu tik paskelbus karantiną, bet vistiek pakankamai, kad visi galėtų apsidovanoti bacila.

O sode buvo visiška ramybė. Na, tiksliau, taip įsivaizdavom, kad bus. Visai pamiršom, kad turim kaimyną, kuris jau antrus metus darosi kapitalinį namo remontą ir kiemo gražinimą kičinimą (nuo žodžio kičas). Kaskart būna įdomu koks naujas puošybos ir kičo elementas atsiras kieme. Viskas dar būtų dzin, jeigu ne tai, kad ramybės atvažiavus į sodą praktiškai nebūna. Tai jis kasa, tai kala, tai pjauna, tai gręžia, tai muzika groja, tai betonmaišis dunda, tai dar ką nors sugalvoja. Praeitą sezoną nebuvo nei savaitgalio, kad ore tvyrotų visiška tyla. Retas atvejis turėti tokį kaimyną, bet vat papuolė jis būtent mums. Bet nepaisant to, kad ir šiandien jis buvo, vis tik pavyko šiek tiek pasimėgauti bent retomis ramybės akimirkomis, šviečiančia ir šildančia saule, žole, mišku, paukščiais ir būvimu gamtoje. Toli nuo miesto ir ten tvyrančios įtampos bei pavojaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos