Karantino dienoraštis. 8 diena

Praėjo pirmoji antrosios karantino savaitės diena. O šiandien prasidėjo su bendrom žmonos ir mano mintimis ką nors namie perdaryti, perstumti baldus. O pasibaigė tuo, kad po svarstymų ir tampymų baldai vis tiek grįžo į savo vietas. Nepaėjo. Čia tas atvejis, kai mintis atrodo labai gera, bet realybė visiškai neatitinka įsivaizdavimų. Kaip ir sakėm, bent jau pabandėm.

Šiandien skaičiau, kad karantiną pratęs dar dviem savaitėm. Tai reiškia, kad dar dvi savaites būsiu be darbo. Kai reikės grįžt į darbą, tai būsiu pamiršęs kaip reikia dirbti, atbuks rankos. Dar dvi savaitės karantino taip pat reiškia, kad laiko daugiau nei pakankamai sugalvoti ką ir kur pastumti. Bet čia visada taip, vos tik ilgiau pasėdim namie tai iškart pareina noras pertvarkai namuose. Nuojauta man kužda, kad vieno baldų stumdymo neužteks per šį karantiną.

Rašiau neseniai, kad didžiausias pasiekimas buvo užsakyti barborą. Tai va, šiandien gavom, net dviem valandom anksčiau. O šiandien pavyko užsakyti antrą kartą. Nu tiesiog laimės kūdikiai mes.

Rytoj planas chuliganas yra nuvažiuoti į sodą. Namai – mašina – sodas – mašina – namai. Jokių tarpinių stotelių, jokio bastymosi tarp žmonių, jokių parduotuvių ar kitų pavojingų vietų. Praeitą kartą buvom, bet neturėjom raktų nei nuo sandėliuko, nei nuo elektros skydinės. O važiavom tai su tikslu išgerti arbatos. Likom be arbatos. Rytoj jau bus raktai, tai arbatėlė gamtoje laukia m-m-m.

Ai, dar žmona pasiūlė nusidažyt sienas kambary. Kodėl gi ir ne, laiko turim sočiai. Spėsim persigalvot ir kita spalva nudažyt dar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos