Apžvalga – HEMP CARE nenuplaunamas barzdos prausiklis

Žmona padovanojo dar vieną barzdos prausiklį. Tai jau trečias mano barzdos prausiklis ir jaučiu, kad jau šiek tiek per daug. Neišsirenku su kuriuo plauti barzdą kasdien. Pirmojo pasaulio problemos. Ech.

Kur įsigyti: Eurovaistinė
Kaina: 14,97€ (pastaba: visas kainas nurodau tokias, kokios yra įrašo rašymo dieną, todėl gali keistis dėl akcijų ir panašiai)
Mano nuomonė: rekomenduoju

P8140228

Šitas prausiklis skiriasi nuo kitų dviejų mano prausiklių. Pirma kas krito į akį, tiksliau į nosį, tai kvapas. Kvapas kaip kokio nors moteriško kosmetinio kremo arba kaip Nivea produktų. Specifinis. Bet ne erzinantis, malonus. Pradžioj galvojau, kad kvapas bus, kaip įprasta tokiom priemonėm, vyriškas, parfumuotas. Tas nustebino.

Antra – prausiklis ir yra kremo konsistencijos. Turbūt ir veikimas panašus kaip kremų, nežinau. Bet visai maloniai tepasi. Aš kai nemėgstu kremų, tai bijojau, kad man nepatiks. Patiko.

Naudojimas. Užsitepi ir nenuplauni, viskas. Paprasta. Visą kitą už tave padaro pats prausiklis. Jis labai maloniai tepasi ir labai sušvelnina plaukus. Ant kiek gerai pašalina nešvarumus sunku pasakyti, nes nesimato. Tačiau po kažkiek laiko arba ryte nėra jausmo, jog barzda neplauta ne vieną dieną.

Nėra labai daug ką pasakoti apie šį produktą. Gera priemonė, kuria paprasta naudotis ir atlieka savo funkciją.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos