Geriausi matyti siaubo filmai #11

Nežinau, kiek dar tokių topų padarysiu, bet manau nebedaug.

The Babadook (2014)

Mano vertinimas 4/5

Prasideda filmas tai kaip siaubo pasaka vaikams apie monstrus, kurie gyvena spintoj, po lova ar kitur pasislėpę kambary. Tačiau vėliau pereina į psichologinį siaubo filmą suaugusiems. Tiem, kas tikisi jumpscare’ų ir pagal tai sprendžia ar siaubo filmas geras ar ne – iškart siulau nežiūrėti ir pereiti prie kitų filmų.

Gerald’s Game (2017)

Mano vertinimas 4/5

Dar vienas Stephen King adaptacija, kuri, kiek skaičiau ir žiūrėjau YouTube susilaukė gerų atsiliepimų, bet ir nemažai kritikos, dėl blogos vaidybos, keisto pastatymo ir panašiai. Aš nesu kino kritikas ar profesionalus apžvalgininkas. Viską vertinu per savo patinka-nepatinka prizmę. Pradžioj filmas rutuliojasi nuobodokai, pora atvažiavo pasitaisyti santykių, tačiau, matyt, nuo per didelio susijaudinimo, bičui sustojo širdis ir jo žmona liko prirakinta prie lovos. Išsivaduoti pačiai beveik neįmanoma, o aplinkui nei gyvos dvasios. Moteriai pradeda vaidentis visokie dalykai, pusiau pačiuožia stogas, ir tiesa pasakius neatsimenu kuom pasibaigia. Visai rekomenduoju pažiūrėti.

Lights Out (2016)

Mano vertinimas 3.5/5

Mano manymu, James Wan yra vienas geresnių siaubo filmo režisierių per paskutinius porą metų. Visa Conjuring filmų serija tikrai nebloga. Lights out žiūrėjom su žmona kine, dėl ko įspūdis dėl jumpscare buvo stipresnis ir labiau krūpčiojau, nei šiaip. Klasikinis siaubo filmas su jumpscare’ais, šiek tiek priešistorės, veiksmo ir truputis klišinių momentų. Visumoj man visai patiko.

Dead Awake (2016)

Mano vertinimas 3.5/5

Esu matęs bent kelis siaubo filmus apie miego paralyžių, bet jie visi daugiau mažiau vienodi. Tik vieni įdomesni ir geriau pastatyti, o kiti visiškas šlamštas. Šitas man labiausiai patiko. Man visada žymiai geriau susižiūri siaubiakai, kurie turi detektyvinių elementų. Kuomet bandoma išsiaiškinti siaubo priežastis, priešistorę ir panašiai. Žinoma, jeigu jis gerai susuktas. Tai vat šitas filmas, kaip ir minėjau, vienas geresnių apie miego paralyžių ir visai neblogai susuktas. Siūlau pabandyti.

Neon Demon (2016)

Mano vertinimas 4/5

Nežinau ar tai siaubo filmas ar kaip jį net apibūdinti. Kai žiūrėjau treilerį pirmą kartą, tai nesuprantau apie ką šis filmas. Kai žiūrėjau filmą – visiškas mindfuck. Po filmo – panašiai. Filmas apie tai, kaip jaunas ir gražus modelis priverčia paviduliauti grožio industrijos senbuves. Ir visa tai gali privesti prie siaubingų pasėkmių. Keistai įdomus filmas. Galima bandyt žiūrėti.

The Boy (2016)

Mano vertinimas 3.5/5

Vėl gi, pakankamai klasikinio pastatymo siaubo filmas – senas dvaras, keista pora, apsėsta lėlė, lėlės priešistorės aiškinimasis, veiksmas ir siaubai ir pabaiga. Ir vėl gi, nemažai klišinių ir standartinių dalykų. Tai, kad šis filmas kaip dauguma visi nedaro jį automatiškai blogu. Filmas įdomus, pažiūrėti verta. Bet nėra siaubo žanro perlas ar panašiai.

Muse (2017)

Mano vertinimas 4/5

Dar vienas geras ispanų siaubo filmas. Literatūros profesorius po savo mylimosios mirties yra kamuojamas pastovių košmarų, kuriuose moteris yra nužudoma. Kai ta pati moteris iš jo sapnų randama negyva, jis pradeda ieškot kuom visa tai susiję. Beieškodamas sutinka moterį, kuri aiškina, kad matė tą patį sapną. Pakankamai gerai pastatytas filmas, tamsus, depresovas, įtemptas ir nėra nuspėjamas. Rekomenduoju.

The Forest (2016)

Mano vertinimas 4/5

Dauguma turbūt yra girdėję apie Aokigahara savižudybių mišką. Jeigu ne, tai miškas Japonijoje, Fuji kalno papėdėje, į kurį eina visi norintys nusižudyti arba mąstantys apie tai. Sara gauna skambutį apie tai, kad jos sesė dvynė greičiausiai yra negyva, kadangi ją paskutinįkart matė tame miške. Sara iškeliauja ieškot savo sesės, tačiau aptinka ne savo sesę. Visai creepy ir man patikęs filmas, nors įvertinimas IMDb ir nekoks (4.8).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos