Geriausi matyti siaubo filmai #4

Štai ir vėl aš su savo filmais kvaršinu galvą.

Pagalvojau ir truputį supaprastinau vertinimo sistemą.

5 – nuostabus filmas, nėra prie ko prikibti
4 – geras filmas – siužetas, pastatymas, minties išpildymas…
3 – vidutiniškai, nesigauliu žiūrėjęs, bet neįspūdingas
2 – prastai
1 –  visiškas š.

The Woman in Black (2012)

Mano vertinimas 4/5

Jaunesnysis teisininkas Haris Poter…eee…Arthur Kipps, kurį vaidina Haris…amm…Daniel Radcliffe į mažą kaimelį Anglijos šiaurės rytų pakrantėje. Jo tikslas – sutvarkyti ponios Alice Drablow dvare likusius paveldėjimo popierius. Tačiau name jam kompaniją palaiko ne tik šuo, bet ir pati moteris juodais drabužiais. Bandymas sužinoti ką nors apie šią moterį lieka bevaisiai. Visi nors ir žino apie ją, bet vengia kalbėti. Turbūt bijodami prakeiksmo. Pagal legendą – jeigu moteris juosdais drabužiais pradeda vaidentis, tai kaimelyje mirs vaikas. Filme nėra labai daug veiksmo, tačiau paveikia savo tamsia atmosfera ir nejaukumu.

A Cure for Wellness (2016)

Mano vertinimas 4/5

Filmas, kurio ilgai laukėm ir manau vertėjo laukti. Filmas prasideda, kai jaunas įmonės specialistas Lockhart savo įmonės yra pasiunčiamas į nutolusią ir jau iš pirmo žvilgsnio keistokai atrodančią spa, iš kurios privalo parvežti vieną iš vadovų Roland Pembroke. Tačiau „atsitiktinumų“ dėka,Lockhart pats lieka sanatorijoje gydymui. Tačiau tiek pats gydymas, tiek pats gydytojas, tiek visa aplinka jam atrodė įtartina… Geras filmas, gal kiek ilgokas, tiksliau per daug pabaigos, bet šiaip patiko.

Ghostland (2018)

Mano vertinimas 5/5

Motina su dukrom atsikrausto į tetos palikimu paliktą namą. Važiuojant pakeliui juos pasiveja keistas saldumynų furgonas, visi susimojuoja. Na, beveik visi. Viena iš mergaičių jie nepatiko. Miestelio parduotuvėje, laikraštyje perskaito apie maniaką žudyką, nuo kurio nukentėjo 5 šeimos. Skamba kaip eilinio siaubiako pradžia? Galbūt. Bet toliau nepasakosiu, nes paspoilinsiu, tai siūlau pažiūrėt.

The Descent (2005)

Mano vertinimas 4/5

Šešios merginos nusprendė pasidaryti sau atrakciją ir pasibastyti po požemines olas. Viskas klostėsi gerai, kol liko įkalintos tarp užversto išėjimo ir prarajos… Klaustrofobiją galintis įvaryti filmas, net ir tiems, kurie nebijo uždarų patalpų. O man oi kaip nejauku buvo.

Veronica (2017)

Mano vertinimas 5/5

Ispanų siaubo filmai būna arba labai gerai, arba visiškas šlamštas. Šis yra nerealiai geras, nors iš pradžių galvojau, kad neištversiu iki pabaigos, koks jis nuobodus. Filmas labai lėtai įsisiubuoja ir iš pradžių nei kiek nepanašus į siaubo filmą. Visas veiksmas (kiek ten jo yra) prasideda tik besibaigiant filmui, tai turėkit kantrybės. Filmas yra paremtas tikrai faktais. Istorija tokia, kad 1992 metais Madride, mergina vardu Estefania Gutierrez Lazaro mirė neaiškiom aplinkybėm po to, kai prieš pusę metų su draugėm rusy pažaidė su Ouija lenta. Nuo tada jai prasidėjo traukuliai ir haliucinacijos, kurių metų mergina tvirtino mačiusi dvasias ir patį velnią. Būtent ši byla pirmą kartą istorijoje buvo pažymėta kaip paranormalus reiškinys ir oficialiai dokumentuota.

Devil’s Pass (2013)

Mano vertinimas 4/5

Dar vienas filmas paremtas tikra istorija. Išsami istorija čia ir begalė kitų video YouTube. Found Footage stiliau filmas pasakoja apie jaunuolių grupę, kurie sumanė pakartoti Diatlovo žygį. Filmas parodo turbūt fantastiškiausią įvykių versiją kaip galėjo nutikti (tačiau greičiausiai neįvyko). Pabaiga filmo su pamąstymui. Pats filmas geras, tik efektai šiaip sau.

Šiam kartui tiek, kita dalis kažkada. Šiais filmais papildytas filmų katalogas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos