Geriausi matyti siaubo filmai #2. Klasika.

Šiandien nauja dozė siaubiakų pasimaloninimui ir šiurpių pojūčių pagaudymui. Visi filmai, kuriuos šiandien parekomenduosiu, gali būti daugumai matyti, bet jie per geri, kad nebūtų kažkur užrašyti. Vėl bus tik keturi filmai, tačiau tai filmai, kurie turi vieną bendrą dalyką. Koks – neminėsiu, nes paspoilinsiu viską. Kas žino – nesakykit! Taigi:

The Others (2001)

Mano vertinimas: 9/10

Klasikinė siaubo istorija – didelis senas namas, filmo veiksmo laikas – XX a. pradžia, vaidenimasis. Skamba kaip klasikinis siaubo filmo scenarijus. Tačiau filmas patenka į IMDb geriausių siaubo filmų sąrašą. Kodėl? Kviečiu pažiūrėt.

The Sixth Sense (1999)

Mano vertinimas 10/10

Filmas – klasika. Kai žmona parodė, buvo keista matyti Bruce Willis rimtame vaidmenyje. Bet filmas tobulas. Nieko daugiau nesakysiu. Must see.

The Orphanage (2007)

Mano vertinimas 9/10

Guillermo Del Toro – vienas mano paskutiniu metu mėgiamų režisierių, kuriantis skirtingo žanro filmus – tiek siaubo, tiek pasakas, tačiau padarantis juos tobulai. Šis – ne išimtis. Nelabai mėgstu, kai siaubo filmuose būna įterpiamos romantinės meilės sekundėlės, bet nepaisant to filmas vertas pažiūrėti.
P.S. filmas ispanų kalba.

Shutter Island (2010)

Mano vertinimas 10/10

Nors tai ir nėra siaubo filmas, o mistinis trileris, tačiau visą laiką išlaikoma gero siaubo filmo tampą. Leonardo DiCaprio kaip visada suvaidinimo nuostabiai ir vis dar negavo oskaro tais 2010 metais. Irgi klasika – kas nematė tai irgi must see.

Šiandien tiek trumpai nieko nepasakojant apie filmus. Ateity bus irgi keletas teminių sąrašiukų. Komentaruose galite palikti savo mėgstamo filmo pavadinimą!

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos