Gal žiemos?

Lygiai prieš metus, šią dieną – lapkričio 25-ąją, vaizdas buvo toks:

P_20181125_145017_HDR

Šiandien bevaikštant miške vienu metu man užėjo toks jausmas, lyg va tuoj tuoj turi pradėti snigti. Tas tamsus cepelinų spalvos dangus, tas šaltukas, raustantys skruostai, ledėjančios rankos bei stingstantys pirštai. Labai norėjau, kad pasnigtų. Tas trumpas laikotarpis metuose kuomet aš noriu sniego, skayčiau, prasidėjo, tai gali ir pasnigti.

Kodėl? Vis kažkas naujo. Aš jau nebeprisimenu kaip atrodo giedra ir saulėta diena. Kasryt atsibundu, pažiūriu pro langą, o ten tamsuma, niūruma. Nuo sniego bent jau šviesiau namuose. Dėl sniego pasikeičia peizažai, proga pasiimti fotoaparatą ir eiti į mišką fotografuoti. Eiti mišku kuomet spaudžia šaltukas kaip šiandien, tik gerokai šilčiau apsirengus, ir girdėti tą traškantį sniegą po kojom, matyti kaip saulė bando išlįsti pro debesis, bet tuo pačiu iš dangaus krenta snaigės. Šiek tiek romantiška ir pasakiška.

O taip pat Kalėdos. Taip taip, tos pačios, ant kurių aš bent 5 metus keikiausi nes dirbau prekyboje. Kalėdos man asociavosi su su chaosu, betvarke, krūva nieko nežinančių ko jiems reikia ir prašančių už juos išrinkti dovanas žmonių. Aš ant tiek stipriai nemėgau Kalėdų, kad norėjau, kad kuo greičiau jos baigtųsi.

Šiais metais, manau, viskas bus visiškai kitaip. Man jau šiandien atrodė, kad iki Kalėdų liko ne mėnesis, o savaitė. Matyt tikrai nuoširdžiai jų laukiu, nes bus kitokios. Visų pirma – nebedalyvauju tame kalėdiniame chaose, kuriame dirbau prieš tai. Dabar esu tik stebėtojas iš šalies. Antra, ir svarbiausia – mažoji. Šiais metais per Kalėdas mažei jau bus beveik pusantrų metukų ir ji jau daug ką supras, ir ji gaus dovanas, ir jai tai bus pirmosios tikros Kalėdos. Kalbėjom su žmona apie tai ir mums labai smalsu, kokia bus jos reakcija į Kalėdų eglę ir ir Kalėdų senio staigmenas. Viskas taip smalsu, nes tai bus tokios pačios pirmosios ir mūsų Kalėdos. Labai labai laukiu.

Ta proga pažiūrėjau orus. Žinoma, viskas gali keistis, bet jau po savaitės žada normalų sniegą. Tikiuos pasitvirtins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos