Fotoblogas – varliokas

IMG_0002

Aš esu toks flegma, kad man išfotografuoti juostelę užtrunka bent metus laiko. Arba aš tiksliau buvau kadrų taupytojas, nes jeigu fotografuoju juosta – turi būti menas. Šiaip ne taip save perlaužiau ir pradėjau su juosta fotografuoti ką noriu, o ne „meną“. Tada ir juostelė greitai sueina ir nuotraukos gaunasi malonesnės akiai, nei bandant išspaust meną.

Vaikščiodami po sodus, visada praeiname pro prūdą, prie kurio pilna varliokų, laumžirgių ir kitų vandens gyvių. Varliokas tupėjo labai gražiai, kantriai ir arti kranto. Labai nesistengiau, nes galvojau vistiek bus pabėgęs fokusas. Iš pradžių kaltinau objektyvą arba patį fotoaparatą, bet paskui supratau, kad aš pats kaltas ir nesuvedu gerai fokuso. Šįkart pasisekė, fokusas beveik idealus. Nuotrauka primena nuotraukas iš sovietinių knygų apie gamtą. Panašios spalvos.

Praktica MLT3
Helios 44M-4 f2/58
Skanuota popierinė nuotrauka su Canon Pixma MP210, 300dpi.
GIMP

Gaila, kad fotolabe tikriausiai blogai išryškino juostelę, kad dryžiai kažkokie likę ar pats fotoaparatas subraižė. Bet matyt fotolabas, nes juostelė buvo užstrigusi ryškinimo mašinoje.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos