Dviratis ir buduliai. Konfliktas #2

Apie tokius atvejus, kai pagrindiniu keliu važiuojančiam dviratininkui užkertą kelią iš šalutinio kelio išvažiavęs vairuotojas arba spaudžia prie bortelio esu tik skaitęs arba matęs atskirus video ta tema. Pačiam niekada to patirti neteko, nes tiesiog nevažinėdavau gatvėmis. Iki šio šeštadienio.

Važiavau pagrindiniu keliu. Dviejų eismo juostų į abu puses gatvė rajone. Eismo beveik nėra. Važiuoju sau ramiai, privažiuoju T formos sankryžą. Matau, kad iš šalutinio kelio suks mašina mano judėjimo kryptimi. Stovi. Pagalvojau faina, laukia kol pravažiuosiu. Neilgai teko džiaugtis, nes vos privažiavau sankryžą tas dalbajobas pasuko man tiesiai prieš nosį ir važiuodamas tokiu pat greičiu kaip aš pradėjo mane spaus prie kelkraščio. Nežinau specialiai ar ne, bet sprendžiant iš to, kad iš pradžių važiavo lėtai, o paskui mirksint žaliam šviesoforo signalui nurūko visas tas manevras atliktas specialiai.

Kažkodėl norint turėti ginklą reikia pažymos apie psichinę būklę. Tačiau automobiliui su kuriuo lygiai taip pat galima ką nors lengvai užmušti – ne. Ir tokių psichiškai nestabilių ir pavojingų kitiems žmonių už vairo yra krūva. O dar kai paskaitau pasisakymus internete apie tai kaip nuskintų dviratininkus, aptaškytų pravažiavę per balą ir panašiai – supranti, kad gatvėse dalis vairuotojų yra psichiniai ligoniai.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos