Dr. K Soap Company barzdos aliejus

P2083221

Praėjo tik pusė metų nuo tada, kai dariau paskutinę apžvalgą. Ją galima rasti čia. Dvi apžvalgos per metus yra labai produktyvu, bravo. O jei rimtai, tai stengiuos turėti tik tiek barzdos produktų, kiek man reikia: vienas aliejus, vienas balzamas ir viskas. Todėl taip ir gaunasi, jog kol neišnaudoju vieno neperku kito ir nedarau apžvalgos. Dar buvau nusiskutęs vienu metu, tai užsitęsė šiek tiek naudojimas. Dabar beveik atsiauginau iki nusiskutimo buvusio lygio. Įdomu kaip ilgam.

Užteks blevyzgų, pereinam prie produkto. Jau kurį laiką norėjau išbandyti Dr. K produkciją. Turiu jų barzdos prausiklį. Labai geras, labai esu juo patenkintas. Norėjau nusipirkti tokį patį aliejų tik miško kvapo, kurį buvau prisidėjęs prie savo mėgstamų sąrašo, bet pamiršau apie jį. Galvojau prašausiu su citrusiniu kvapu, nes dažniausiai jie būna ganėtinai intensyvūs ir aštrūs. Bet ne, šio kvapas labai lengvas, malonus, neaštrus. Lengvas laimo ir kitų citrusų kvapas. Kvapas jaučiasi kol tepuosi ant barzdos, tada po kurio laiko nesijaučia visai. Kadangi nemėgstu intensyvių kvapų – man pats tas.

Pats aliejus nėra labai riebus. Lengvai pasiskirsto po barzdą ir odą, nepalieka riebumo jausmo. Gal tik greičiau barzda pasidaro sausesnė, palyginus su riebesniais aliejais. Tokiu atveju balzamas viską išsprendžia.

Labai patogus dozavimas – pompa. Keli paspaudimai ir viskas.

Didesnė talpą – 50ml. Užtenka ilgam.

Puikus kasdienis aliejus.

Sudėtis:  Apricot (Prunus Armeniaca) Kernel Oil, Jojoba (Simmondsia Chinensis) Seed Oil, Vitamin E (Tocopherol), Lime (Citrus aurantifolia) Peel Oil, Lemon (Citrus limon) Oil, May chang (Litsea cubeba) Oil, *Limonene, *Citral, *Geraniol, *Citronellol, *Linalool – *Occur naturally in essential oils

Kaina: ~16eur
Kiekis: 50ml
Įvertinimas: 3/3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos