Dienoraštis – kovo devynioliktoji. Pasivaikštom po lietum

Yra tokių dienų kaip tyčia. Kitaip dar vadinamas zapadlo dėsnis. Man jis labai dažnai būna. Ir ypač paskutiniu metu. Kuomet orai vis gerėja, vis norisi daugiau laiko praleisti gryname ore, lauke, pasivaikščioti su šeima. Orai ir būna geri. Bet tik tol, kol aš dirbu. Kol parvažiuoju namo, kažkas pagalvoja, kad ne, niekur aš šiandien neisiu ir pysteli lietų. Arba prasidėda vėtra. Būtent tą minutę kuomet baigiu darbą. Arba kai išeinu iš darbo oras dar būna pusė velnio, bet kol parvažiuoju dangus užsitraukia ir pradeda lyti.

Ir taip vyksta paskutines dvi savaites. Bet kartais tiesiog nusispjaunam, rizikuojam ir einam. Kartais pasiseka, kartais ne. Bičiulio žmona pagimdė, nusprendėm nueiti aplankyti. Kol susiruošėm, visai padorus oras ryte virto į bjaurų lietų vos tik išėjom. Na, ne cukriniai, mažė po celofanu ramiai sau parpia užsupuota ir užliūliuota lietaus barbenimo.

Panašiai buvo ir šiandien. Kaip beveik ir kasdien, tiesą pasakius. Švietė saulė, berods net vėjo nebuvo. Galvojau na va, GALBŪT šiandien bus pagaliau geras oras ir kol grįšiu nesusigadins. Kažkuriuo metu palijo, tada vėl pradėjo šviest saulė, išsigiedrijo. Pakeliui namo pamačiau visą grožį – tamsų tamsų juodą debesį keliaujantį link manęs. Ir vos išėjus su maže į kiemą – pradėjo lyti. Na jau ne, galvoju, vistiek eisim. Bent mažą ratuką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vis tik papuolėm į lietų. Bet ai, užsimaukšlinau kapišoną, žmona su skėčiu ir puikiai apsisaugojom nuo lietaus. Iš kitos pusės, aš jau pasiilgau lietaus. To lietaus, drėgmės, drėgnos žemės kvapo. Kuomet stipriai stipriai lija, labai skaniai kvepia ir būna šilta. Šiandien lijo stipriai, bet šilta nebuvo. Bet buvo gera.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jau ruošėmės namo. Bet kol atėjome iki savo posūkio namo, oras visai pasitaisė, išsigiedrijo, pradėjo labai gražiai šviesti saulė, todėl padarėm ratuką per Sapiegų parką. Vakaras nebuvo labai šiltas, bet buvo labai jauku, ramu, be vėjo, todėl grįžom namo neskubėdami.

P3190243

Dabar tas metas, kuomet vakarais labai gražus kontrastas tarp besileidžiančios oranžinės saulės ir dangaus mėlynumo.

P3190245

Pilnatis. O aš ir galvoju, kodėl įdomesni personažai ateina į kavinę…

P3190246

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos